> Hepatil Slim dla wątroby i do utrzymaniu masy ciała

Kategorie

Najczęściej kupowane

Hepatil Slim dla wątroby i do utrzymaniu masy ciała

Hepatil Slim dla wątroby i do utrzymaniu masy ciała

Hepatil Slim w trosce o szczupłą sylwetkę

Każda kobieta dąży do utrzymania szczupłej i zdrowej sylwetki. Jednak z wiekiem metabolizm zwalnia i coraz trudniej jest zachować idealną figurę.

Co zatem trzeba zrobić? Z myślą o potrzebach kobietach powstał - Hepatil Slim.

Hepatil Slim to suplement diety, który sprzyja prawidłowej pracy wątroby i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała oraz wpływa na prawidłowy metabolizm tłuszczów.

Dla lepszych i szybszych efektów przy suplementacji Hepatil Slim konieczne jest utrzymywanie aktywności fizycznej, unikanie toksyn w tym pestycydów i związków chemicznych, które znajdują się w pożywieniu, umiarkowane spożywanie alkoholu oraz częste nawadnianie się.

                                                          

Hepatil Slim skład

Hepatil Slim powstał z połączenia takich substancji, które wpływają na zdrowie wątroby, a jednocześnie sprzyjają zachowaniu smukłej sylwetki. Zawarta w nim:

  •        - L-asparaginian L-ornityny – to połączenie aminokwasów, które ma na celu oczyszczenie wątroby oraz wspomagania jej pracy i funkcji regeneracyjnych,
  •        - cholina - chroni wątrobę przed jej stłuszczeniem. Jej zbyt niski poziom w organizmie może prowadzić do odkładanie w wątrobie tłuszczu.
  •        - ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego- zmniejsza ryzyko otłuszczenia wątroby, pobudza produkcję żółci, działa obniżająco na cholesterol i regeneruje wątrobę,
  •        - ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego- pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała oraz sprzyja rozpadowi lipidów,
  •        - ekstrakt z korzenia cykorii - pobudza czynność wątroby, dzięki czemu zwiększa się wydzielanie żółci i ułatwia jej przepływ przez drogi żółciowe,
  •        - ekstrakt z korzenia ostryżu długiego – działa na ochronę i wzmocnienie komórek wątroby.

Hepatil Slim jest skutecznym i bezpiecznym preparatem, który łagodzić dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Na stronie Apteka Prima dostępny jest również:

  •        - Hepatil stosowany jest w przypadku ostrego zapalenia wątroby, marskości wątroby, stanów przedśpiączkowych oraz śpiączki wątrobowej. Ponadto może być przyjmowany zapobiegawczo w ostrej, podostrej i przewlekłej hiperamonemii.

                                 

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz