> Femistina – wsparcie układu moczowego

Kategorie

Najczęściej kupowane

Femistina – wsparcie układu moczowego

Femistina – wsparcie układu moczowego

Jak chronić układ moczowy?

Układ moczowy składa się z kilku narządów. Każda z nich odpowiada za inna funkcję, natomiast są one od siebie zależne i tak w budowie układu moczowego wyróżnić można:

 •        - nerki – ich zadaniem jest usuwanie z organizmu nadmiaru wody oraz zbędnych produktów przemiany materii,
 •        - moczowody – mają za celu przetransportować wyprodukowany moczu z nerek do pęcherza moczowego,
 •        - pęcherz moczowy – odpowiada za gromadzenie moczu,
 •        - cewkę moczową – która odpowiada za wyprowadzania moczu z organizmu. Znacznie różni się cewka męska od damskiej. Ujście cewki u mężczyzny znajduje się na czubku żołędzi prącia, natomiast u kobiety w przedsionku pochwy.
 •                         

Podstawową rolą układu moczowego jest oczyszczanie organizmu, ale także utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej oraz wodno-elektrolitowej.

Jak wspierać układ moczowy?

Układ moczowy narażony jest na wiele schorzeń takich jak:

 •        - zapalenie pęcherza,
 •        - zakażenia układu moczowego,
 •        - stany zapalnie układu moczowego.

W celu zabezpieczenia układu moczowego konieczne jest zastosowanie odpowiednich środków. Femistina jest to suplement diety, który działa zapobiegawczo i wspomagająco na układ moczowy.

Femistina ma korzystne działanie na układ moczowy, dlatego jest doskonałym preparatem na wszelkie dolegliwości układu moczowego. Może być stosowana podczas:

 •        - infekcji bakteryjnych dróg moczowych,
 •        - nawracającego zapalenia pęcherza,
 •        - w celu wspomagania funkcjonowania układu moczowego.

Może być́ stosowany zarówno podczas wystąpienia pojedynczego incydentu, ale również świetnie się sprawdzi jako środek wspomagający leczenie farmakologiczne.

                                

Femistina jest stworzona z doskonale przemyślanej kompozycji składników jest to m.in:

 •         - D-mannoza- które zapewnia ochronę przed przyleganiem bakterii do błony komórkowej.
 •        - Mącznica lekarska - wykorzystywana jest do leczenia bakteryjnych zakażeń dróg moczowych. Przede wszystkim działa przeciwbakteryjnie, moczopędnie i ściągająco. Niszczy bakterie odpowiedzialne za infekcje układu moczowego.
 •        - Brzoza brodawkowata - ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwnowotworowe. Stymuluje i wzmacnia odporność organizmu na różne infekcje, a także odpowiada za usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii, dzięki czemu neutralizuje i wydala z organizmu człowieka niektóre toksyny.
 •        - Berberyna - działa przeciwzapalnie oraz hamuje formowanie biofilmu bakteryjnego w obrębie nabłonka pęcherza moczowego.

Femistina – dlaczego warto ją wybrać?

Femistina tworzy mechanizm zabezpieczający dla układu moczowego. Korzysta z właściwości d-mannozy, mącznicy lekarskiej, brzozy brodawkowatej, berberyny, gdyż  są to wartościowe składniki, które usuwają bakterie z wnętrza komórek.

Zatem należy ją stosować przy antybiotykoterapii, ale też profilaktycznie przeciw nawrotom infekcji pęcherza. Zaleca się̨ żeby przyjmować jedną białą kapsułkę rano, a wieczorem przed snem jedną żółtą kapsułkę. Każda z nich zawiera w sobie inne substancje.

Femistina jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, ponieważ schorzenia układu moczowego występują bez względu na płeć i wiek. Warto ją stosować by zapobiegać lub pozbyć się nieprzyjemnych objawów takich jak: ból, pieczenie, parcie na pęcherz oraz ogólny dyskomfort przy oddawaniu moczu.

W AptekaPrima24 można również nabyć pakiet Femistina na pełną kurację przez 30 dni.

W ofercie firmy Medimes możemy znaleźć suplement diety FertilMan Plus, który wspomaga płodność u mężczyzn. Zawarte w tym produkcie składniki poprawiające jakość nasienia oraz zwiększają sprawność seksualną. A także preparat dla kobiet FertilWoman Plus, który zwiększa szanse na poczęcie dziecka. Suplementacji tego produktu pozwala pozytywnie wpłynąć na przebieg ciąży i rozwój dziecka. Sprawdź jak zapewniają one wsparcie płodności u kobiet i mężczyzn.

Panie powinny również poznać Tampony probiotyczne Ellen oraz ich dobroczynny wpływ na organizm kobiety podczas menstruacji. Tu można znaleźć informacje dlaczego tampony probiotyczne są lepsze od podpasek?

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz