> Dlaczego warto wybrać Magne B6 Zmęczenie i Stres?

Kategorie

Najczęściej kupowane

Dlaczego warto wybrać Magne B6 Zmęczenie i Stres?

Dlaczego warto wybrać Magne B6 Zmęczenie i Stres?

Wpływ magnezu na organizm człowieka

Magnez jest tak ważny dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jest on bowiem zaangażowany w przebieg podstawowych funkcji w naszym organizmie – bierze udział w budowie kości i zębów, przewodnictwie naszych nerwów czy kurczeniu się mięśni, odgrywa istotną rolę w ponad 600 reakcjach enzymatycznych oraz w większości reakcji hormonalnych. Bierze nawet udział w prawidłowej syntezie naszego DNA.

Niedobór magnezu powszechnie jest kojarzony z takimi objawami jak kurcze mięśni czy drżenie powiek. Jednak to nie wszystkie symptomy, jakie mogą wskazywać na ten problem.

Niedobór magnezu może także wywoływać zwiększoną podatność na stres. Im stres jest silniejszy, tym większe jest zapotrzebowanie magnezu w organizmie.  Przez to może pojawiać się duże zmęczenie, bezsenność, zawroty i bóle głowy, a nawet omdlenia.

                          Objawy niedoboru magnezu

Niełatwe jest dostarczenie magnezu w odpowiednich ilościach w naturalny sposób, poprzez wprowadzenie odpowiednich produktów do codziennej diety. Najwięcej magnezu znajduje się między innymi w:

  •         -migdałach, orzechach ziemnych, soi,
  •         - owsiance i otrębach pszennych,
  •         - zielonym groszku, szpinaku, a także ziemniakach gotowanych w mundurkach.

Jednak spożywane przez nas produkty bogate w błonnik mogą obniżać przyswajalność magnezu.

Ponadto zwiększone zapotrzebowanie na magnez może być spowodowane niektórymi chorobami takimi jak cukrzyca, nadczynność tarczycy i przytarczyc, wchłanianie magnezu jest zaburzone w przypadku niektórych chorób jelit takich jak zapalenie jelit, wątroby i trzustki.

Jaki magnez wybrać?

Przy wyborze preparatu magnezu warto kierować się ich wchłanialnością, czyli ilością magnezu, jaka dostanie się z przewodu pokarmowego do krwi. Wchłanianie się tego pierwiastka zwiększa witamina B6.

Aby dostarczyć organizmowi na co dzień odpowiednią ilość magnezu i zapobiegać jego niedoborom w przyszłości warto wybrać magnez w tabletkach -  Magne B6 Zmęczenie i Stres od firmy Sanofi.

Suplement diety Magne B6 Zmęczenie i Stres, przeznaczony jest dla osób, które mają symptomy niedoboru magnezu w organizmie.

                                                 Magne B6 Zmęczenie i Stres

Stres i zmęczenie bardzo często spotyka większość społeczeństwa, ponieważ żyjemy w ciągłym biegu. Jednak jakoś trzeba sobie z nimi radzić. Dlatego warto mieć przy sobie preparat Magne B6 Zmęczenie i Stres. Dzięki niemu mamy  więcej energii, aby stawiać czoła codziennym wyzwaniom.

Magne B6 Zmęczenie i Stres to suplement diety w postaci tabletek, który zawiera magnezu, witaminy B6 oraz wyciągu z korzenia ashwagandhy.

  •         - Organiczny magnez w postaci cytrynianu magnezu przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  •         - Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz wspomaga wchłanianie magnezu.
  •         - Natomiast wyciąg z korzenia ashwagandhy, pomaga utrzymać relaksację, dobre samopoczucie psychiczne, jak również wspiera fizyczną witalność organizmu. A dodatkowo przyczynia się do długofalowej odporności organizmu na stres.

Oferta firmy Sanofi jest bardzo szeroka, znajdziemy tam:

  •         - preparaty wspomagające sen takie jak Novanoc,
  •         - leki na wątrobę np. Essentiale Forte lub Essentale Max,
  •         - produkty na pamięć i koncentrację - Pharmaton Geriavit.
  •                    Produkty Sanofi

Wymienione wyżej produkty są przede wszystkim skuteczne i bezpieczne dla pacjentów, gdyż firma Sanofi dokłada wszelkich starań aby zapewnić najwyższe standardy produkcji i zaspokoić potrzeby klientów. Jest to jedna z największych firm farmaceutycznych działających na polskim rynku. Co ważne ma ugruntowaną pozycję na rynku leków, dlatego narzucają sobie wysokie standardy etyczne oraz przestrzeganie wszelkich norm prawnych.

Twój komentarz został dodany, dziękujemy.
Dodaj komentarz
Imię/nick*
Adres e-mail*
Wiadomość*
  Captcha
  Dodaj komentarz