Witaminy i minerały

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Pharmaton Geriavit 100 kapsułek

8595502

Pharmaton Geriavit to zestaw witamin i minerałów, wzbogaconych wyciągniem z szeń-szenia G115. Poprawia sprawność fizyczną i umysłową. Wspomaga witalność oraz dodaje energii, przeciwdziałając zmęczeniu, osłabieniu, stresowi.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 73,43 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, to uczucia zmęczenia i wyczerpania, zarówno fizycznego jak i umysłowego, na pewno nie są Ci obce. Gdy chcesz zredukować częstotliwość ich występowania możesz sięgnąć po Geriavit Pharmaton. Opinie na temat tego środka są jednoznaczne – łączy on w sobie imponującą skuteczność z całkowitym bezpieczeństwem osoby, która decyduje się na jego zażywanie.

 

Preparat ten to doskonała mieszanka, która stanowi witaminy na zmęczenie, witaminy na stres oraz wszelkie minerały, które są w stanie bardzo wyraźnie poprawić Twoją sprawność zarówno fizyczną jak i mentalną, a przy tym niewiele kosztuje. Za opakowanie zawierające 100 kapsułek Geriavit Pharmaton cena wynosi zaledwie siedemdziesiąt kilka złotych.

 

Czy wygłaszanym na temat Geriavitu Pharmaton opiniom można zaufać? Wydaje się, że tak, bo to środek który jest obecny na rynku od dawna i jako taki został bardzo dokładnie sprawdzony zarówno przez zwykłych użytkowników jak i specjalistów. Na dzień dzisiejszy możemy z całą pewnością stwierdzić, że dzięki witaminom na zmęczenie Geriavit Pharmaton jesteśmy w stanie zdecydowanie podnieść swój poziom energii, poprawić swoją witalność i zacząć bardziej cieszyć się życiem. Dodatkowo w wyniku zażywania tych doskonałych witamin na stres spowalniamy proces starzenia, co czyni ten preparat jeszcze bardziej interesującym.

 

Nawet jeśli w przypadku tak dużego opakowania Geriavitu Pharmaton cena wydaje nam się dość wysoka, na pewno zmienimy zdanie gdy dowiemy się jak należy go dawkować. Preparat został zaprojektowany w taki sposób, aby idealne proporcje zawartych w nim witamin i minerałów zostały dostarczone organizmowi już przy zażyciu jednej tabletki dziennie. Opakowanie zawierające 100 tabletek będzie więc wystarczyło na ponad trzy miesiące.

Nazwa leku mogłaby sugerować, że jest on przeznaczony głównie dla osób starszych, jednak de facto stanowi dość uniwersalny preparat. Nie należy go jednak zażywać przed dwunastym rokiem życia a także w przypadku zmagania się z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników Geriavitu Pharmaton.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii