Kategorie

PHARMACERIS W ACIPEEL DEPIGMENTAC Serum na przebarwienia na noc 30 ml

7055968

Polecane do kuracji wybielającej na noc dla skóry z przebarwieniami i nierównym kolorytem. Preparat do stosowania na obszary objęte zmianami pigmentacyjnymi tj. piegi, plamy starcze i brunatne, przebarwienia posłoneczne, potrądzikowe, pozapalne oraz po ciążowe (np. ostuda).

Więcej szczegółów

 

Cena: 38,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Polecane do kuracji wybielającej na noc dla skóry z przebarwieniami i nierównym kolorytem. Preparat do stosowania na obszary objęte zmianami pigmentacyjnymi tj. piegi, plamy starcze i brunatne, przebarwienia posłoneczne, potrądzikowe, pozapalne oraz po ciążowe (np. ostuda). Serum o wysokiej tolerancji również dla skóry wrażliwej.

Działanie:
Skoncentrowana receptura serum oparta na unikalnej kompozycji 3 kwasów i biologicznie aktywnej witaminy Coddziałuje trzypoziomowo na proces melanogenezy, hamując powstawanie, redukując i rozjaśniając istniejące przebarwienia.
1. Kwas migdałowy wnikając w głąb skóry, hamuje aktywność tyrozynazy co zmniejsza produkcję melaniny i ujednolica jej naturalne rozmieszczanie w naskórku.
2. Kwas salicylowy zmniejsza widoczność zmian barwnikowych, poprzez złuszczenie martwej warstwy rogowej naskórka.
3. Kwas cytrynowy zapewnia efekt depigmentacyjny rozjaśniając powierzchnię skóry oraz wyrównując jej nierówny koloryt. Serum nie odbarwia zdrowej skóry. W trakcie stosowania może wystąpić przejściowe czerwienienie się naskórka, które jest naturalną reakcją skóry.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE Z PRZEBARWIENIAMI:*

  • 60% - zmniejsza intensywność plam barwnikowych,
  • 60% - wyrównuje koloryt skóry,
  • 67% - skutecznie złuszcza naskórek.


*Badanie w Niezależnym Instytucie Badawczym po 4 tygodniach stosowania pod kontrolą dermatologów klinicznych.

Sposób użycia:
Stosować codziennie na noc na przebarwione obszary skóry. Na oczyszczoną skórę twarzy nałożyć serum omijając okolice oczu i ust. Następnie zastosować krem na noc ALBUCIN-INTENSIVE, a rano ALBUCIN z flirtem SPF 50+ z serii Pharmaceris W.

Produkt stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ.
PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE.

UWAGA:
Preparatu nie należy stosować na znamiona i plamy barwnikowe o nierównej pigmentacji, przebarwione brodawki i płaskie blizny. W trakcie i 10 tygodni po zakończeniu kuracji należy unikać ekspozycji skóry na słońce. Na dzień zalecane jest stosowanie kremów z wysoką ochroną przed promieniami UV – SPF 50.


Pojemność:
30 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii