Kategorie

PHARMACERIS T MEDI ACNE-CREAM Krem przeciw trądzikowy 30 ml 31.10.2019 r.

7060238

Preparat polecany do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej w celu zapobiegania, kontroli i zmniejszania zmian mikrozapalnych typowych w przebiegu trądziku krostkowo- grudkowego. Rekomendowany dla osób z nadmiernym przetłuszczaniem i łojotokiem.

Data ważności: 31.10.2019 r.

Więcej szczegółów

 

Cena: 34,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Preparat polecany do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej w celu zapobiegania, kontroli i zmniejszania zmian mikrozaplanych typowych w przebiegu trądziku krostkowo-grudkowego. Rekomendowany dla osób z nadmiernym przetłuszczaniem i łojotokiem.

Działanie:
Preparat zawiera intensywną formułę H2O2 w stężeniu 1%wykazując celowane działanie molekularne na zmiany trądzikowe. Czynnik aktywny o wysokiej skuteczności antybakteryjnej działa bezpośrednio na szczepy bakterii Propionibacterium acnes odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych o charakterze zapalnym. Wykazuje skuteczne działanie ukierunkowane na niwelowanie patogennych bakterii i ich namnażanie. Wnika głęboko w ujścia gruczołów łojowych, zmniejszając ilość porfiryn – wydzieliny bakterii beztlenowych odpowiedzianych za tworzenie się zmian trądzikowych. Krem efektywnie zmniejsza nasilenie istniejących zmian oraz zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości, podskórnych krost oraz nierówności. Łagodzi zaczerwienienia. Preparat niekomedogenny. 

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE TRĄDZIKOWEJ O CHARAKTERZE KROSTKOWO-GRUDKOWYM*:

  • spadek liczby krost o 63%*
  • spadek liczby grudek o 24%*
  • zmniejszenie liczby porfiryn o 18%**
  • zmniejszenie liczby nierówności o 22%**
  • zmniejszenie liczby porów o 16%*
  • zmniejszenie zaczerwienienia o 29%**


* Kliniczna ocena stanu skóry przez dermatologa po 7 dniach stosowania.
** Badania aparaturowe bioinstrumentalne.

Sposób użycia:
Krem stosować codziennie wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy. Na dzień stosować krem Pharmaceris T z filtrem SPF 30 SEBO-MOISTATIC lub SPF 20 SEBOSTATIC DZIEŃ.

Przejściowe pieczenie oraz zabarwienie masy na biało w kontakcie ze skórą, jest dowodem działania i naturalną właściwością preparatu. Uwaga: Zawiera nadtlenek wodoru. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast zmyć wodą.

Produkt stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.

WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ.
PRZEBADANO POD NADZOREM DERMATOLOGÓW KLINICZNYCH.

Pojemność: 30 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii