Kategorie

Pharmaceris SUN PROTECT Hydrolipidowy krem ochronny do twarzy dla dorosłych i dzieci SPF 50+, 50 ml

7041736

Polecany do twarzy dla skóry delikatnej, wrażliwej i problemowej – wymagającej bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 30,83 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Polecany do twarzy dla skóry delikatnej, wrażliwej i problemowej – wymagającej bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB. Bezpieczny i dostosowany do potrzeb skóry dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Stosowanie preparatów ochronnych jest również zalecane przez specjalistów w leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach medycyny estetycznej.

Działanie:
W preparacie zastosowano specjalny system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie działania antyUV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych) dla zapewnienia skutecznej i bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Krem zapewnia ponad 98% ochronę antyUV oraz minimalizuje ryzyko powstawania zmian barwnikowych i przebarwień. Dwutlenek tytanu zapobiega fotostarzeniu i reakcjom fotouczulającym – minimalizując ryzyko powstawania podrażnień. Masło Shea łagodzi i odżywia naskórek oraz zapobiega jego przesuszeniu. Preparat szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy.

Sposób użycia: 
Nanieść odpowiednią warstwę kremu na twarz 20-30 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikację co 2 godziny oraz każdorazowo po kąpieli lub pływaniu.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE DELIKATNEJ I WRAŻLIWEJ*:

  • nawilża,
  • odżywia,
  • wygładza.


*Badanie w Niezależnym Instytucie po 3 tygodniach stosowania.

  • Produkt stworzony przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris.
  • Wysoka tolerancja i skuteczność.
  • Przebadano klinicznie i dermatologicznie.
  • PRODUKT WODOODPORNY.
  • POSIADA POZYTYWNĄ OPINIĘ INSTYTUTU MATKI I DZIECKA NR ZF-K-11/11


UWAGA:
Nadmierne przebywanie na słońcu może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Produkty ochrony słonecznej nie zapewniają 100% ochrony.


Pojemność:

50 ml

Podmiot odpowiedzialny:
Laboratorium Kosmetyczne
Dr Irena Eris
Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii