Pharmaceris

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Pharmaceris EMOTOPIC - KREMOWY ŻEL MYJĄCY do codziennej pielęgnacji ciała pod prysznic 400ml

7071888

Pharmaceris EMOTOPIC - KREMOWY ŻEL MYJĄCY do codziennej pielęgnacji ciała pod prysznic łagodna baza myjąca biozgodna z pH skóry.

Wyrób Medyczny na naturalnych olejach

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 33,32 zł

$nbsp;

Więcej informacji

Podczas wyboru żelu pod prysznic ważne są nie tylko wydajność i zapach, ale również to jak wpływa on na naszą skórę. Za wszelką cenę powinniśmy unikać środków które ją wysuszają i naruszają naturalną barierę hydrolipidową, bo wówczas nasza skóra nie tylko gorzej wygląda, ale również szybciej się starzeje. Spróbujmy wpisać w wyszukiwarkę hasło „emotopic żel opinie”. Eksperci są tu zgodni, że popularność tego środka wynika nie tylko z niewątpliwej zalety, jaką jest cechująca Emotopic żel cena ale również z przemyślanej i stworzonej na bazie głębokiej, eksperckiej wiedzy receptury.

 

Z czego bierze się wyjątkowość tego kremowego żelu myjącego pod prysznic? Przede wszystkim z bogactwa dobroczynnych substancji, jak zawierający niezbędne nasycone kwasy tłuszczowe olej konopny, olej canola który łagodzi podrażnienia i działa na skórę odżywczo, a także witaminę E która odpowiada za prawidłowe natłuszczenie skóry i kwas linolowy który okazuje się nieoceniony w przypadku skóry suchej i atopowej.

 

Opierając się na dotyczących Emotopic żelu opiniach możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że w tym przedziale cenowym trudno znaleźć równie skuteczny środek. W przypadku preparatów o podobnej skuteczności do Emotopic żelu ceny znajdują się na znacznie wyższym poziomie.

 

Stosując kremowy żel myjący pod prysznic Emotopic nie musimy używać żadnego dodatkowego środka – preparat świetnie radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń, z tym że po kąpieli pozostawia skórę w znacznie lepszym stanie niż jakikolwiek inny żel pod prysznic. Preparat kosztuje nieco powyżej trzydziestu złotych więc na pewno warto przynajmniej go wypróbować.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii