Pharmaceris

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Pharmaceris EMOTOPIC - KREMOWY ŻEL MYJĄCY do codziennej pielęgnacji ciała pod prysznic 400ml

7071888

Pharmaceris EMOTOPIC - KREMOWY ŻEL MYJĄCY do codziennej pielęgnacji ciała pod prysznic łagodna baza myjąca biozgodna z pH skóry.

Wyrób Medyczny na naturalnych olejach

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 32,17 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Podczas wyboru żelu pod prysznic ważne są nie tylko wydajność i zapach, ale również to jak wpływa on na naszą skórę. Za wszelką cenę powinniśmy unikać środków które ją wysuszają i naruszają naturalną barierę hydrolipidową, bo wówczas nasza skóra nie tylko gorzej wygląda, ale również szybciej się starzeje. Spróbujmy wpisać w wyszukiwarkę hasło „emotopic żel opinie”. Eksperci są tu zgodni, że popularność tego środka wynika nie tylko z niewątpliwej zalety, jaką jest cechująca Emotopic żel cena ale również z przemyślanej i stworzonej na bazie głębokiej, eksperckiej wiedzy receptury.

 

Z czego bierze się wyjątkowość tego kremowego żelu myjącego pod prysznic? Przede wszystkim z bogactwa dobroczynnych substancji, jak zawierający niezbędne nasycone kwasy tłuszczowe olej konopny, olej canola który łagodzi podrażnienia i działa na skórę odżywczo, a także witaminę E która odpowiada za prawidłowe natłuszczenie skóry i kwas linolowy który okazuje się nieoceniony w przypadku skóry suchej i atopowej.

 

Opierając się na dotyczących Emotopic żelu opiniach możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że w tym przedziale cenowym trudno znaleźć równie skuteczny środek. W przypadku preparatów o podobnej skuteczności do Emotopic żelu ceny znajdują się na znacznie wyższym poziomie.

 

Stosując kremowy żel myjący pod prysznic Emotopic nie musimy używać żadnego dodatkowego środka – preparat świetnie radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń, z tym że po kąpieli pozostawia skórę w znacznie lepszym stanie niż jakikolwiek inny żel pod prysznic. Preparat kosztuje nieco powyżej trzydziestu złotych więc na pewno warto przynajmniej go wypróbować.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii