Kategorie

Pharmaceris EMOTOPIC - EMULSJA DO CODZIENNEJ KĄPIELI 400ml

9086612

Pharmaceris EMOTOPIC - EMULSJA DO CODZIENNEJ KĄPIELI przeznaczona do codziennych kąpieli emoliencyjnych. Preparat w połączeniu z wodą, tworzy delikatną, mleczną, nawilżającą emulsję myjącą.

Wyrób Medyczny na naturalnych olejach.

Więcej szczegółów

 

Cena: 34,84 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Emulsja do kąpieli dermatologicznej Emotopic to preparat niezwykle uniwersalny – wystarczy poczytać dotyczące Emotopic emulsji opinie ekspertów aby przekonać się, że środek ten nadaje się zarówno do skóry wrażliwej i suchej jak i do skóry w stu procentach zdrowej. Można jej używać zarówno po wystąpieniu podrażnień jak i profilaktycznie.

 

Tym co wyróżnia emulsję do kąpieli dermatologicznej Emotopic na tle konkurencji jest fakt, że nie tylko nie narusza ona płaszcza hydrolipidowego skóry ale wręcz go wzmacnia, dzięki czemu stajemy się mniej wrażliwi na suche powietrze, mróz, zimno czy drażniące substancje. Kolejną zaletą jest przypisana Emotopic emulsji cena – znajduje się ona na bardzo atrakcyjnym poziomie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę z jak doskonałej jakości produktem mamy do czynienia.

 

Za skuteczność preparatu odpowiadają znajdujące się w składzie olej konopny i olej canola. Zgodnie z tym co znajdziemy w internecie wpisując w wyszukiwarkę „Emotopic emulsja opinie” działają doskonale nawet jeśli mamy skórę skłonną do reakcji alergicznych. Emulsja pozostaje dla nas całkowicie bezpieczna pozwalając skórze odzyskać naturalną sprężystość i gładkość oraz sprawiając, że przy regularnym stosowaniu będzie wyglądała po prostu lepiej.

 

Możemy być zaskoczeni, gdy zobaczymy że w rubryce „Emotopic emulsja cena” widnieje niecałe 40 zł, jednak niski koszt w tym przypadku w żadnym razie nie oznacza niskiej jakości. Przeciwnie – cena wynika z troski producenta o klienta oraz z opracowania efektywnych metod produkcji, co zarówno dla nabywcy, jak i dystrybutora jest jak najbardziej korzystne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii