> Środki przeciwbólowe>PERSKINDOL Active Classic Gel 100ml(tuba)

Kategorie

PERSKINDOL Active Classic Gel 100ml(tuba)

Cena: 35,76 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9055370

Perskindol Active Classic Gel jest wyrobem medycznym stosowanym w dolegliwościach mięśni i stawów. Perskindol Active Classic Gel jest wytwarzany w Szwajcarii, gdzie jest absolutnym liderem w swojej klasie. Jest najlepiej sprzedającym się żelem na mięśnie i stawy w Szwajcarii, wg IMS.

 

Więcej informacji

Dolegliwości bólowe ze strony mięśni i stawów są bolączką znacznej części społeczeństwa. Kiedy coraz częściej doskwiera nam ból i szeroko rozumiany dyskomfort podczas poruszania, warto sięgnąć po wysokiej klasy preparat na stawy. Dobrze dobrany żel na stawy pomoże nam szybko rozprawić się z bólem i wszelkimi innymi dolegliwościami układu ruchowego. W szczególności osoby czynnie uprawiające sport oraz wykonujące na co dzień pracę fizyczną, z pewnością docenią wysoką skuteczność maści na stawy Perskindol Active Classic Gel. Opinie na jej temat zdecydowanie akcentują fakt, że produkt ten działa nie tylko szybko, ale i długofalowo. Oprócz tego ten lek na stawy ceniony jest ze względu na swoje podwójne, chłodząco-rozgrzewające działanie, które odpowiada za jego unikatowy mechanizm działania, blokujący receptory bólowe w okolicy nadwyrężonego stawu. Również lekka, łatwo rozprowadzająca się formuła, jest jedną z licznych zalet preparatu Perskindol Active Classic Gel. Ceny tego aktywnego żelu kształtują się na bardzo przyjaznym poziomie, co z pewnością stanowi kolejny aut tego produktu.

Skład Perskindol Active Classic Gel

W składzie preparatu na stawy Perskindol Active znajdziemy wysoką zawartość mentolu o silnie chłodzącym działaniu. Składnik ten odpowiada za szybkie przeciwbólowe działanie tego nowoczesnego leku na stawy. Z kolei obecność rozgrzewających olejków eterycznych pomaga stymulować krążenie krwi, co przekłada się na znacznie szybszą regenerację obolałych stawów i nadwyrężonych mięśni po zastosowaniu żelu na stawy Perskindol. Maść na stawy Perskindol Active może być z powodzeniem stosowana przy wszelkiego rodzaju urazach i stłuczeniach. Także u dzieci już od 5-go roku życia możliwe jest w pełni bezpieczne stosowanie preparatu Perskindol Active Classic Gel.

Opinia, jaka przeważa wśród jego usatysfakcjonowanych użytkowników, zwraca szczególną uwagę na kwestię jego lekkiej, hipoalergicznej formuły, która jest w pełni przyjazna skórze. Żel ten jest również wysoce wydajny – wyraźną ulgę można odczuć po nałożeniu już cienkiej warstwy preparatu Perskindol Active Classic Gel. Cena tego sprawdzonego żelu jest bardzo przystępna, co może dodatkowo zachęcić do jego zakupu.

Perskindol Active Classic Gel to:

  • szybka ulga nawet przy uporczywym bólu stawów
  • niezwykle skuteczne, chłodząco-rozgrzewające działanie
  • pomocnicze działanie przy wszelkiego rodzaju urazach i stłuczeniach
  • lekka, szybko wchłaniająca się formuła

W Aptece Prima można znaleźć również plastry rozgrzewające przeciwbólowe.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii