Kategorie

Pelavo Multi 6+ przeziębienie i grypa 120 ml 31.07.2020 r.

3097141

Pelavo to połączenie naturalnych składników z najnowsza wiedza medyczna, stworzone dzięki zaawansowanym metodom ekstrakcji i nowoczesnej technologii.

Data ważności: 31.07.2020 r.


Więcej szczegółów

 

Cena: 6,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Pelavo Multi 6+

Pelavo to połączenie naturalnych składników z najnowsza wiedza medyczna, stworzone dzięki zaawansowanym metodom ekstrakcji i nowoczesnej technologii.

Pelavo Multi 6+ zawiera:
  • standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej, który w naturalny sposób wspiera zdrowie dróg oddechowych,
  • ekstrakt z lipy, który działa napotnie wspierając naturalne mechanizmy obronne organizmu,
  • witamina C dodatkowo wspiera naturalne siły obronne organizmu.
Działanie potwierdzone w badaniach

Działanie ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych, obejmujących 13 000 osób, w tym 3 900 dzieci. Badania te potwierdziły korzystny wpływ ekstraktu na drogi oddechowe.

Jakie korzyści daje standaryzacja ekstraktu w Pelavo?

Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej zawiera szereg bioaktywnych substancji należących do grupy kumaryn, glikozydów kumarynowych, fenolokwasów, flawonoidów i proantocyjanidyn, a także kwasów tłuszczowych. Zawartość poszczególnych składników w ekstrakcie może być różna – zależnie od warunków atmosferycznych panujących na plantacjach pelargonii afrykańskiej. Dlatego tak ważna jest standaryzacja ekstraktu, która daje gwarancje, ze w każdej partii produkcyjnej Pelavo Multi 6+ znajduje się taka sama ilość substancji odpowiedzialnych za jego działanie. Pelavo Multi 6+ zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej.

Wartość odżywcza

w 10,5 ml

Ekstrakt z kwiatostanu lipy

252 mg

Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej

84 mg

Witamina C

38,2 mg (48% RWS*)

*% realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Składniki

Substancje utrzymujące wilgoć: glicerol, woda, miód, suchy ekstrakt z kwiatostanu lipy (Tilia cordata Mill), standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides), sok malinowy zagęszczony, kwas L-askorbinowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat malinowy.

Sposób użycia:

Dzieci powyżej 6. roku życia: 3,5 ml trzy razy dziennie. Do odmierzenia płynu można użyć załączonej miarki. Pelavo Multi 6+ zaleca się stosować nie dłużej niż 14 dni.

Smak

Syrop o smaku malinowym.

Przechowywanie:

Przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wstrząsnąć przed zastosowaniem. Z uwagi na naturalny charakter produktu może powstać osad.

Ostrzeżenia i inne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczająca ilość składników odżywczych. Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Stosowanie w ciąży i w okresie karmienia piersią po konsultacji z lekarzem.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii