Kategorie

Pelafen Baby 6m+ smak owocowy x 20 kaps. twist-off

3126881

Preparat uzupełniający dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych oraz gardła.

Więcej szczegółów

 

Cena: 15,73 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Preparat uzupełniający dietę w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych oraz gardła.
Produkt dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia.

Działanie:

Specjalnie dobrany kompleks składników naturalnego pochodzenia – wyciąg z lipy, owoc bzu czarnego, beta-glukan oraz witamina C i cynk zawarte w produkcie Pelafen® Baby 6m+ dostarczając organizmowi składniki potrzebne w przypadku wyziębienia organizmu przy zmiennej pogodzie, a także w okresach jesienno-zimowych i przesilenia wiosennego:

  • lipa* wspiera prawidłowe funkcjonowanie gardła i strun głosowych oraz wspomaga układ immunologiczny

  • owoc bzu czarnego wspomaga naturalne funkcje immunologiczne organizmu

  • witamina C i cynk wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, co odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji

  • beta-glukany 1,3/1,6 D – to naturalne polisacharydy występujące w ścianach komórkowych mikroorganizmów z gatunku Saccharomyces cerevisiae

Składniki:

Zawartość kapsułki: olej słonecznikowy rafinowany, olej kokosowy całkowicie uwodorniony, sacharoza, ekstrakt z kwiatostanu lipy (Tiliae inflorescentia), witamina C (kwas L-askorbinowy), ekstrakt z owoców bzu czarnego (Sambuci frutus), cynk (glukonian cynku), beta-glukany z drożdży (Saccharomyces cerevisiae).

Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, barwniki: dwutlenek tytanu, koszenila, tlenki i wodorotlenki żelaza.

Dawkowanie:

Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza.
Dzieci powyżej 6. miesiąca do 2. roku życia zawartość 1 kapsułki 2 razy dziennie,

powyżej 2. roku życia zawartość 1 kapsułki 3 razy dziennie lub w każdym przypadku - wg wskazań lekarza.

Końcówkę kapsułki należy ścisnąć, przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do ust, ‘ na łyżeczkę lub dodać do pokarmu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym kartoniku, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii