Kategorie

Omegamed Pregna 60 kapsułek

8616602

Dla matek karmiących w celu: zmniejszenia ryzyka infekcji, alergii i astmy u dziecka, wspomagania prawidłowego rozwoju dziecka w szczególności mózgu i wzroku.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 58,83 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Odpowiednia zawartość DHA, niezbędnego składnika dla prawidłowego rozwoju dziecka. Bardzo ważnym składnikiem mleka matki jest DHA. Badania naukowe wykazały, że w Polsce mleko kobiece zawiera zbyt małe ilości tego ważnego składnika. Jest to spowodowane niewłaściwą dietą matki karmiącej m.in. zbyt niskim spożyciem pokarmów bogatych w DHA. Dlatego Zespół Ekspertów opracował zalecenia, zgodnie z którymi każda kobieta karmiąca powinna dodatkowo przyjmować DHA, aby wzbogacić swój pokarm w ten cenny składnik i w ten sposób przekazać go dziecku. Przyjmowanie Omegamed® Pregna przez Matkę podczas karmienia piersią, zwiększa ilość DHA w jej mleku. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko infekcji, alergii i astmy u dziecka nawet o ponad 70%*. • zawiera unikalną formę DHA z alg (Life’s DHA®), dzięki temu preparat jest bardzo dobrze tolerowany. • partner fundacji Bank Mleka Kobiecego Omegamed® Pregna wspiera karmienie piersią i fundację Bank Mleka Kobiecego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 Inne produkty w tej samej kategorii