Kategorie

Olimp ZatoClear med Spray 100 ml

9090282

Olimp ZatoClear MED SPRAY to wyrób medyczny przeznaczony do oczyszczania nosa i zatok z ksylitolem. Może być stosowany już od 2. roku życia. Do stosowania przy zapaleniu zatok czy alergiach.

Więcej szczegółów

 

Cena: 29,25 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Olimp ZatoClear MED SPRAY to wyrób medyczny przeznaczony do oczyszczania nosa i zatok z ksylitolem. Może być stosowany już od 2. roku życia. Do stosowania przy zapaleniu zatok czy alergiach.

Właściwości:
ZatoClear MED SPRAY oczyszcza jamę nosową i zatoki z gęstej wydzieliny powstającej w przebiegu chorób zapalnych zatok, jak również w przebiegu alergii. Poprzez wymywanie pomaga zmniejszyć ilość bakterii, pyłów i zanieczyszczeń w jamie nosowej, również tych pochodzących ze smogu. Wyrób opiera się na fizjologicznym roztworze soli morskiej z dodatkiem ksylitolu. Oczyszcza jamę nosową i zatoki, a także działa na śluzówkę nosa nawilżająco, łagodzi jej podrażnienia i przywraca normalne funkcjonowanie, które zaburzone zostało np. przez stosowanie farmakologicznych preparatów donosowych. Spray nie zawiera substancji farmakologicznych.

Skład:
Roztwór soli morskiej 0,9%, ksylitol 2,0%

Stosowanie:
Delikatnie włóż końcówkę ZaroClear MED SPRAY do każdego z otworów nosowych i naciśnij aplikator przez 1-2 sekundy. Aerozol będzie działał pod dowolnym kątem. Umyj i wysusz końcówkę aplikatora po iżyciu, po czym nałóż osłonkę.
Możesz używać do 5 razy dziennie.

Ważne informacje:

  • Zawsze po uzyciu umyj końcówkę mydłem i przemyj gorącą wodą.
  • Produkt nalezy przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.
  • Nie palić i nie przekłuwać.
  • Chronić przed światłem słonecznym.

Opakowanie: 100 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii