Katar

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Olejek dla zakatarzonych Pharmatech 10 ml

7031586

Olejek dla zakatarzonych - naturalny produkt na bazie olejków eterycznych, dla osób z katarem.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 6,99 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Olejek dla zakatarzonych - naturalny produkt na bazie olejków eterycznych, dla osób z katarem. Wpływa korzystnie na samopoczucie osób zakatarzonych, dodaje sił i energii witalnej. Może być stosowany do masażu, kąpieli lub odświeżania powietrza.

Działanie:

  • Aromaterapia - to wyjątkowo skuteczna metoda medycyny naturalnej, niezwykle przyjemna i prosta metoda leczenia za pomocą zapachów. Opiera się na zastosowaniu leczniczych i terapeutycznych właściwości roślin z wykorzystaniem odpowiadających im olejków eterycznych. To metoda usuwania wielu dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych używanych do inhalacji, masażu, kąpieli i wchłaniania przez skórę po rozpyleniu w otaczającym nas powietrzu.

  • Olejki eteryczne wnikają do organizmu na różne sposoby. Wchłaniane są przede wszystkim przez układ oddechowy, ale także dostają się do krwioobiegu przez skórę. Wchłanianie olejków bezpośrednio przez skórę ma charakter miejscowy, cząsteczki substancji przenikają przez naskórek do skóry właściwej. Skóra właściwa jest silnie ukrwionym organem i powoduje penetrację związków chemicznych poprzez naczynia włoskowate do całego układu krążenia.

  • W przeciwieństwie do leków i substancji syntetycznych olejki aromaterapeutyczne nie odkładają się w organizmie i są szybko z niego wydalane. Działanie olejków można podzielić na następujące grupy:

  • antybakteryjne

  • antywirusowe

  • pobudzające

  • rozkurczające

  • uspokajające

  • wykrztuśne

  • oddziałujące na psychikę.


Wskazania:
Wpływa korzystnie na samopoczucie osób zakatarzonych, dodaje sił i energii witalnej. Do stosowania przy przeziębieniu.


Skład:

Eucalyptus Globulus, Pinis Silvestris, Lavendula Angustifolia, Malaleuca Alternifolia, d-Limonene, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citronellol.


Sposób użycia:

Masaż: 10 ml oleju bazowego wymieszać z 3-5 kroplami olejku.
Kąpiele: 10-15 kropli olejku na 3/4 wanny ciepłej wody.
Do odświeżania powietrza: rozpylać wodę z dodatkiem 5-10 kropli olejku na 2 łyżki za pomocą urządzenia do nawilżania lub rozpylania.


Ważne informacje:
Nie stosować w czasie ciąży.


Podmiot odpowiedzialny:

Zakład Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej
PharmaTech
ul. Kruczkowskiego 23B
83-330 Żukowo

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii