Kategorie

OILATUM BABY Krem 350 ml

7049340

Krem Oilatum Baby doskonale uzupełnia pielęgnację emulsją, podnosi poziom nawilżenia skóry, bardzo szybko się wchłania, daje uczucie komfortu i pozostawia skórę zdrową i gładką w dotyku. Krem redukuje uczucie swędzenia, które bywa często przyczyną niepokoju dziecka i jego problemów ze snem. Może być stosowany dowolnie często.

Więcej szczegółów

 

Cena: 38,49 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Czym powinien się charakteryzować dobry krem dla noworodków? Na pewno musi być skuteczny jeśli chodzi o łagodzenie podrażnień czy swędzenia, a także całkowicie bezpieczny dla dziecka. Dobrze byłoby również, aby okazał się wydajny i aby kontakt z nim sprawiał maluchowi przyjemność. Wszystkie te kryteria spełnia Oilatum Baby Krem. Opinie zarówno ekspertów jak i zwykłych użytkowników na temat tego środka są bardzo pozytywne. Preparat ten prezentuje doskonałą jakość, mimo że w przypadku Oilatum Baby Kremu cena nie należy do szczególnie wysokich.

 

Spróbujmy na szybko wymienić wszystkie zalety, jakimi może poszczycić się Oilatum Baby Krem. Cena, skuteczność, bezpieczeństwo, wydajność a do tego renomowany producent, który sam w sobie gwarantuje, że preparat ten jest wart każdej wydanej na niego złotówki.

 

W jaki sposób powinno się używać kremu dla noworodków Oilatum? Należy go po prostu rozprowadzić po skórze dziecka, najlepiej delikatnie, tak, aby sprawić maluchowi przyjemność. Po aplikacji naszego kremu dla niemowląt skóra dziecka staje się gładsza, lepiej nawilżona, natłuszczona i odporniejsza. Ponadto dzięki właściwościom łagodzącym swędzenie krem dla niemowląt Oilatum pomaga naszej pociesze zasnąć, co w przypadku dzieci mających problemy natury dermatologicznej jest niezwykle cenne.

 

Czy warto sugerować się dotyczącymi Oilatum Baby Kremu opiniami? Zdecydowanie tak, ponieważ są poparte rzetelnymi badaniami, a także doświadczeniem i praktyką. Co więcej nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o stosowanie preparatu – możemy używać go tak często i w takiej ilości jak tylko chcemy nie powodując żadnego zagrożenia dla dziecka. Dlatego właśnie środek ten bywa tak często wykorzystywany w terapii schorzeń dermatologicznych. Opakowanie 350 ml kremu kosztuje zaledwie niecałe 30 zł – jak na preparat o tak fantastycznych właściwościach cena ta jest niesamowicie atrakcyjna, co przyznają nawet najbardziej wymagający klienci, którzy mięli styczność z Oilatum Baby Kremem. Jeśli więc troszczysz się o skórę swojej pociechy – dołącz do szerokiego grona zadowolonych użytkowników tego produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii