Kategorie

Obex Terapia odchudzająca Płyn 15 butelek 30ml

3608661

Obex Terapia odchudzająca Płyn - Ponieważ zaspokaja głód i pomaga kontrolować pragnienie jedzenia między posiłkami.

Więcej szczegółów

 

Cena: 154,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

 • Ponieważ zaspokaja głód i pomaga kontrolować pragnienie jedzenia między posiłkami.
 • Bo zawiera wybrane, silne przeciwutleniacze które mają energetyzujący, orzeźwiający efekt i zapobiegają wystąpieniu zespołów depresyjnych.
 • Ponieważ zawiera faseolaminę, która zmniejsza poziom cukru we krwi.
 • Ma łagodne działanie moczopędne, które sprzyja oczyszczaniu nerek.
 • Ponieważ zawiera błonnik, który pomaga w trawieniu bez powodowania biegunki.

Właściwości:
Co zawiera OBEX® i jak działają jego komponenty?
OBEX® został specjalnie wykonany z naturalnych antyoksydantów molekularnie aktywowanych w celu zwiększenia ich właściwości biologicznych bez zmiany ich struktury molekularnej.

 • SLIMALUMA: Działa jak środek tłumiący apetyt i tworzy uczucie sytości. Zawiera także glikozydy pregnanu, które hamują aktywność liazy cytrynianowej, enzymu z cyklu Krebsa, który zapobiega wytwarzaniu kwasów tłuszczowych i tłuszczu. W ten sam sposób blokuje także działanie malonylowego koenzymu A, który bierze udział w tworzeniu tłuszczu. To sprawia, że organizm spala zmagazynowany tłuszcz i zamienia go w energię.
 • FASEOLAMINA: Jest to inhibitor alfa-amylazy enzym ekstraktowany ze strąka fasoli szparagowej (Phaseolus vulgaris). Może hamować enzym alfa-amylazę i dlatego część spożywanej skrobi nie jest wchłaniana, co oznacza mniej kalorii dostępnych w diecie.
 • L-KARNITYNA: Jej zadaniem jest transport kwasów tłuszczowych do komórki tak, aby ten tłuszcz był następnie przekształcany w energię przez komórki mitochondriów. L-Karnityna przyspiesza proces spalania lipidów.
 • ORNITHINE i ARGININE: W cyklu mocznikowym metabolizmu , ornityna i arginina działają jako produkty pośrednie. Ich obecność jest wystarczająca, aby stymulować wydalanie amoniaku z moczem, co zwiększa odporność mięśni i zdolność do regeneracji.
 • WITAMINA B6: Zwiększa wydajność i energię. Witamina B6 pomaga uwolnić glikogen, który jest przechowywany w mięśniach i wątrobie. Zapotrzebowanie na witamine B6 zwiększa się w dietach wysokobiałkowych.
 • WITAMINA B9 (KWAS FOLIOWY): Zmniejsza poziom homocysteiny we krwi. Nadmiar tego aminokwasu sprzyja tworzeniu się skrzepów krwi i złogów tłuszczu w tętnicach. Odgrywa kluczową rolę w produkcji nowych komórek i odnowie czerwonych krwinek. Szlaki metaboliczne zaangażowane w syntezę i rozpad rodników, węglowodanów i lipidów produkują dużą ilość wolnych rodników. Dlatego silne przeciwutleniacze, które je neutralizują w diecie pomagają również w utrzymaniu homeostazy wątroby i nerek
 • Jagoda Acai to alternatywne źródło pokarmu, które zapobiega spowalnianiu metabolizmu.
 • CYNK: Jest kofaktorem enzymu i odgrywa ważną rolę w produkcji różnych hormonów (hormon wzrostu, hormony tarczycy, hormony płciowe itp.). Niedobór cynku może prowadzić do hipoglikemii, która następnie uwalnia nadmiar insuliny, co prowadzi do nagromadzenia tłuszczu. Cynk reguluje również obszar mózgu odpowiedzialny za kontrolę apetytu.
 • PANTOTENAT WAPNIA (WITAMINA B5): Zwiększa się ilość koenzymu A, który przekształca się w acetylocholinę w jelitach. Ponieważ acetylocholina jest głównym neuroprzekaźnikiem, który aktywuje mięśnie, pomaga nerwom komunikować się z komórkami mięśniowymi. Jest to substancja chemiczna potrzebna do prawidłowej kontroli mięśni i napięcia mięśni. Niedobór acetylocholiny powoduje wiotkość mięśni.
 • ACAI BERRY *: Jagoda Acai zawiera ogromne ilości antyoksydantów, witamin B1, B2, B3, E i C, fosforu, wapnia, potasu, błonnika, białek, a także niektórych niezbędnych kwasów tłuszczowych, a mianowicie: omega-3 (kwas eikozapentaenowy), omega-6 (kwas linolowy) oraz omega-9 (kwas oleinowy). Badania dowiodły, że kwasy omega-6 pomagają redukować LDL, który jest cholesterolem uszkadzającym organizm, podczas gdy kwasy tłuszczowe omega-9 nie tylko zmniejszają LDL, ale także utrzymują dobry poziom HDL (dobrego cholesterolu). Jego wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, których organizm nie może naturalnie produkować, przyspiesza metabolizm i pomaga organizmowi pozbyć się dodatkowych kilogramów poprzez spalanie tłuszczu. Może również kontrolować apetyt dzięki wysokiej zawartości błonnika, który zaspokaja głód. Pomaga żywności prawidłowo przemieszczać się przez przewód pokarmowy, dzięki czemu jej nadmiar jest eliminowany, a nie przekształcany w tłuszcz.
 • INULINA: Jest to rozpuszczalny błonnik pokarmowy. Sprzyja perystaltyce regulując tranzyt jelit i stymulując wzrost flory jelitowej (aktywność probiotyczna).
 • INOSITOL: Zatrzymuje gromadzenie się tłuszczu w wątrobie. Reguluje również działanie serotoniny. Dlatego zaleca się zażywanie inozytolu przy leczeniu depresji.
 • CHOLINA: Jest potrzebna w produkcji neuroprzekaźników w mózgu i odgrywa rolę w wielu procesach, takich jak regulacja apetytu, nastroju itp. Pomaga także w rozpadzie komórek tłuszczowych.
 • METIONA: Przesuwa złogi tłuszczu w ciele do komórki, w której jest następnie przekształcana w energię.

Składniki:
Plantago (Plantago ovata Forssk) 3,43g, 1g Inositol, IGOB 131TM (Mangifera indica L. J. König ex) 600mg, L-Methionine 400mg, 400mg Hill, L-Arginine 288mg, 200mg Inulin, Bean (Phaseolus vulgaris L.) 200mg, 100mg L-ornithine, Acaia (Euterpe oleracea Martius C.) 100mg, L-Carnitna fumarate 80mg, 14mg zinc sulfate, Vitamin B5 (D-calcium pantothenate) 6mg Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride) 1.8mg, Folic acid (pteroylmonoglutamic Acid) 200mcg, Aromas (Aroma of peach and apricot) and sweetener (Sucralose).


Sposób użycia:

Weź buteleczkę płynu doustnego jedną przed obiadem i jedną przed kolacją.


Opakowanie:

15 buteleczek po 30 ml 

Producent:
CATALYSIS, S.L. SPAIN
Macarena 14
28016 MADRIT

Wyłączny Dystrybutor w Polsce:
ASPEN DISTRIBUTION SP. Z O.O.
BIURO HANDLOWE: 
UL. IX POPRZECZNA 3,
04-637 WARSZAWA

30 Inne produkty w tej samej kategorii