Kategorie

Nurofen Ultima (Ibuprofen 200 mg + paracetamol 500 mg) x 24 tabletki powlekane

5992547

Nurofen Ultima (Ibuprofen 200 mg + paracetamol 500 mg)

Więcej szczegółów

 

Cena: 15,09 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Nurofen Ultima (Ibuprofen 200 mg + paracetamol 500 mg)

Opatentowana technologia łączenia paracetamolu i ibuprofenu sprawia, że obie substancje czynne leku są uwalniane równoległe, co pozwala na ich jednoczesne działanie

Cechy produktu

  • Podwójne uderzenie w ból

  • Silniejsze działanie niż paracetamol i ibuprofen stosowane oddzielnie

  • Dostępne opakowania: 12, 24 tabletek powlekanych

Nurofen Ultima polecany jest do doraźnego leczenia łagodnego do umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu głowy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych, bólu mięśni, bólu związanego z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, przeziębieniem oraz grypą, bólu gardła lub gorączki.

Skład:

Nurofen Ultima zawiera dwie substancje czynne (dzięki którym lek działa). Są to ibuprofen i paracetamol.

Stosowanie:

Lek do stosowania doustnego, przeznaczony wyłącznie do krótkotrwałego stosowania.
Należy zastosować najmniejszą skuteczną dawkę w najkrótszym czasie koniecznym do złagodzenia objawów. Leku Nurofen Ultima nie należy stosować dłużej niż przez 3 dni. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.
Dorośli: przyjąć 1 tabletkę z jedzeniem lub piciem, do 3 razy na dobę.Należy zachować, co najmniej 6 godzinną przerwę między kolejnymi dawkami.
Jeśli po przyjęciu jednej tabletki objawy nie ustępują można przyjąć maksymalnie 2 tabletki do 3 razy na dobę.
Nie należy przyjmować więcej niż sześć tabletek w ciągu 24 godzin (co odpowiada 3000 mg paracetamolu, 1200 mg ibuprofenu na dobę). Nie stosować u dzieci poniżej 18 lat.


Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Brak specjalnych zaleceń dotyczących przechowywania. Nie stosować leku Nurofen Ultima po upływie terminu ważności zamieszczonego na blistrze i opakowaniu. Termin ważności oznacza ostatni dzień danego miesiąca.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: