> NO-Spa 40 mg, 20 tabletek

Kategorie

NO-Spa 40 mg, 20 tabletek

Lek

Cena: 8,19 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

6723701

Ból i inne dolegliwości brzucha powoduje najczęściej skurcz mięśni gładkich. No-Spa działa bezpośrednio na ten skurcz, likwiduje przyczynę i skutecznie eliminuje wiele rodzajów bólu brzucha.

 

Więcej informacji

Dlaczego ?

Ból i inne dolegliwości brzucha powoduje najczęściej skurcz mięśni gładkich. No-Spa działa bezpośrednio na ten skurcz, likwiduje przyczynę i skutecznie eliminuje wiele rodzajów bólu brzucha. No-Spa może być z powodzeniem stosowana w przypadku różnych bólów brzucha związanych z: bolesnym miesiączkowaniem, zapaleniem pęcherza moczowego, kamicą dróg żółciowych i nerek, zapaleniem miedniczek nerkowych, zespołem jelita nadwrażliwego oraz innymi dolegliwościami jelitowymi.

Dawkowanie

Skuteczność działania każdego leku, jego dobra tolerancja oraz bezpieczeństwo stosowania zależą od odpowiedniej dawki w odpowiednim wskazaniu. Zanim sięgniesz po NO-SPĘ zapoznaj się z jej prawidłowym dawkowaniem.

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy zapoznać się z ulotką, w której możemy znaleźć dokładne informacje na temat wskazań i odpowiedniego dawkowania leku. 

NO-SPA 40 mg DAWKOWANIE
 
Dawka dobowa
Ilość dawek na dobę
Dorośli
120-240 mg drotaweryny
2-3 tabletki
Dzieci 6-12 lat*
80 mg drotaweryny
2 tabletki
Dzieci powyżej 12 lat*
160 mg drotaweryny
2-4 tabletki

  

Wskazania

 

Skuteczność każdego leku wiąże się z jego odpowiednim stosowaniem. Zanim sięgniesz po NO-SPĘ sprawdź w jakich dolegliwościach może być stosowana.

Lek NO-SPA, dzięki zawartej w nim substancji aktywnej*, wskazany jest do stosowania w stanach skurczowych mięśni gładkich związanych z: chorobami dróg żółciowych (kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapaleniem okołopęcherzykowym, zapaleniem przewodów żółciowych, zapaleniem brodawki Vatera), dróg moczowych (kamicą nerkową, kamicą moczowodową, zapaleniem miedniczek nerkowych, zapaleniem pęcherza moczowego, bolesnym parciem na mocz).

W leczeniu wspomagającym NO-SPA może zostać użyta bezpiecznie i z pożądanym skutkiem w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego, np. w: chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit, zapaleniu trzustki. NO-SPA jest również stosowana przy schorzeniach ginekologicznych takich jak bolesne miesiączkowanie.

 

Przeciwwskazania

Lek NO-SPA nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną- drotawerynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu. Przeciwskazaniem do stosowania leku NO-SPA jest ciężka niewydolność wątroby, nerek i serca oraz blok przedsionkowo-komorowy II i III stopnia*. Produkt nie powinien być stosowany u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy typu Lapp lub z zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy.

Ze względu na zawartość laktozy produkt leczniczy może powodować dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego u pacjentów z nietolerancją laktozy. Produkt należy stosować ostrożnie u pacjentów z niedociśnieniem oraz u dzieci, ponieważ nie przeprowadzono badań dotyczących działania drotaweryny w tej grupie pacjentów. Należy zachować ostrożność podczas stosowania drotaweryny u kobiet w ciąży.

Leku nie należy stosować podczas porodu oraz u dzieci poniżej 6 roku życia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii