Kategorie

Nizoral szampon leczniczy 100 ml

3151502

Nizoral w postaci szamponu leczniczego jest lekiem przeciwgrzybiczym do stosowania miejscowego na skórę. Lek zawiera substancję czynna ketokonazol.

Więcej szczegółów

 

Cena: 26,71 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Skład Substancja aktywna: ketokonazol, substancje pomocnicze: sól sodowa eteru laurylosulfonowego, sól disodowa eteru monolaurylosulfonobursztynowego, dietyloamid kwasu tłuszczowego oleju kokosowego, laurdimonium zhydrolizowany zwierzęcy kolagen, dioleinian metyloglukozowy makrogolu 120, chlorek sodu, stężony kwas solny, imidurea, zapach (perfumy boquet), wodorotlenek sodu, erytrozyna sodu, woda oczyszczona. Wskazania Preparat stosowany w leczeniu i profilaktyce następujących chorób skóry: łupieżu skóry głowy, łojotokowym zapaleniu skóry, łupieżu pstrym. Dawkowanie O ile lekarz nie zaleci inaczej, Nizoral szampon leczniczy, zwykle stosuje się jak opisano poniżej: 1. nanieść niewielką ilość szamponu na zakażoną skórę. 2. używając niewielkiej ilości wody rozprowadzić szampon równomiernie na skórze. W przypadku długich włosów wystarczy umyć jedynie skórę głowy. 3. wcierać szampon w skórę, aż do uzyskania piany. 4. pozostawić na skórze przez 3 do 5 minut, a następnie spłukać. 5. na co dzień można uzywać zwykłego szamponu. łupież pstry - stosować raz na dobę przez 5 kolejnych dni. łojotokowe zapalenie skóry i łupież skóry głowy - stosować dwa razy w tygodniu przez 2 do 4 tygodni. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na ketokonazol lub którykolwiek z pozostałych składników leku Nizoral.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii