Kategorie

Nowy

Nebu Hialnebu 0,1% Roztwór do inhalacji 5x30 ampułek 31.08.2020r.

9085912

Nebu Hialnebu 0,1% Roztwór do inhalacji - Roztwór do inhalacji, zakrapianie i przemywanie jam nosowych; dla niemowląt, dzieci i dorosłych.


Data ważności: 31.08.2020r.

Więcej szczegółów

 

Cena: 12,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Roztwór do inhalacji, zakrapianie i przemywanie jam nosowych; dla niemowląt, dzieci i dorosłych.


Właściwości:

Nebu Hialuronic to izotoniczny roztwór z hialuronianem sodu przeznaczony do inhalacji. Nawilża górne i dolne drogi oddechowe, ułatwiając usuwanie zalegającej wydzieliny. Dzięki zawartości hialuronianu sodu zapewnia wysoki poziom nawilżenia, chroniąc śluzówkę przed wysychaniem i wspomagając jej regenerację. Regularne stosowanie wyrobu chroni błonę śluzową przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak suche powietrze, zanieczyszczenia, niska lub wysoka temperatura. Produkt można stosować również do zakrapiania i przemywania jam nosowych. Jest łagodny i bezpieczny, dlatego może być stosowany u niemowląt, dzieci i dorosłych.


Składniki:

Hialuronian sodu, chlorek sodu, woda wysokooczyszczona.


Sposób użycia:

  • Inhalacje: jedna ampułka (5ml) służy do przeprowadzenia jednorazowej inhalacji. Inhalacje przeprowadzać 2-4 razy dziennie lub według wskazań lekarza. Ampułki można stosować do każdego rodzaju inhalatora.
  • Zakraplanie i przemywanie: zakraplać 1-4 razy dziennie po kilka kropli do każdego otworu nosowego. W celu przemycia brzegów otworów nosa delikatnie czyścić je za pomocą nasączonego wacika kosmetycznego.

Zakraplanie i przemywanie: zakraplać 1-4 razy dziennie po kilka kropli do każdego otworu nosowego. W celu przemycia brzegów otworów nosa delikatnie czyścić je za pomocą nasączonego wacika kosmetycznego.


Ważne informacje:

  • Ampułka jednorazowego użytku.
  • Nie stosować dłużej niż 30 dni, po tym czasie zrobić kilkudniową przerwę.
  • Przechowywać w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza.

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie stosować do iniekcji.

Opakowanie:
5 ml x 30 ampułek 

30 Inne produkty w tej samej kategorii