Kategorie

Mustela Bebe Mydło z Cold Cream 150 g

7053181

Mustela Bebe Mydło z Cold Cream - Dla dzieci z naturalnie suchą lub okresowo przesuszoną skórą; do stosowania od pierwszych dni życia.

Więcej szczegółów

 

Cena: 10,27 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Dla dzieci z naturalnie suchą lub okresowo przesuszoną skórą; do stosowania od pierwszych dni życia.

Właściwości:
Dzięki nowej formule wzbogaconej Avocado Perseose, chronionym patentem składnikiem aktywnym naturalnego pochodzenia, mydło przyczynia się do wzmocnienia bariery skórnej Twojego dziecka i ochrony bogactwa komórkowego jego skóry. Kompleks odżywczo-ochronny zawierający Cold Cream i ceramidy (lipidy o kluczowym znaczeniu dla skóry) odżywia, uzupełnia poziom lipidów w naskórku, łagodzi podrażnienia. Kokoglukozyd (łagodna substancja powierzchniowo czynna) delikatnie myje skórę. W kontakcie z wodą mydło wytwarza bardzo delikatną, gęstą pianę o delikatnym zapachu. Bardzo łatwo się spłukuje. Pozostawia miękką i gładką skórę. Opracowane zostało tak, by minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego.

Składniki:
Avocado perseose, kompleks odżywczo-ochronny (naturalny Cold Cream + ceramidy), kokoglukozyd.

Sposób użycia:
Zmocz twarz i ciało dziecka ciepłą wodą. Spień mydło w wilgotnych dłoniach, następnie nałóż pianę na skórę Twojego dziecka i delikatnie je umyj. Dokładnie spłukaj.

Opakowanie:
150 g 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii