Kategorie

Mustela Mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ 100 ml

7051799

Mustela  Mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ 100 ml - Pielęgnacja skóry twarzy i ciała dzieci i niemowląt; bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna delikatnej i wrażliwej skóry, również ze skłonnością do atopii.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 81,29 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
P
ielęgnacja skóry twarzy i ciała dzieci i niemowląt; bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna delikatnej i wrażliwej skóry, również ze skłonnością do atopii.

Właściwości:
Mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ przeznaczone jest do bardzo wysokiej ochrony przeciwsłonecznej delikatnej i wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Zawiera system foto-ochronny - anty UVB, UVA (25 PPD), wysoka wodoodporność. Naturalny opatentowany składnik Avocado Perseose wzmacnia barierę naskórkową i chroni bogactwo komórek skóry przed działaniem UV.

Składniki: 
System filtrów SPF50+ UVB UVA, Avocado Perseose.

Sposób użycia:
N
akładać obficie na osuszoną skórę twarzy i ciała, nie rzadziej niż co 2 godziny i po każdej kąpieli.
 
Opakowanie:
100 ml 

Podmiot odpowiedzialny:
Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o.
ul. Żelazna 67/78
00-871 Warszawa 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii