Kategorie

Multi-Gyn Actigel Żel 50ml

Cena: 49,36 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

9048067

Multi-Gyn Actigel Żel - Preparat polecany przy dolegliwościach związanych z bakteryjnym zakażeniem pochwy: Szare upławy, Nieprzyjemny zapach, Świąd, Podrażnienia i tkliwość, Zaczerwienienie i bolesność.

 

Więcej informacji

Wskazania:
Preparat polecany przy dolegliwościach związanych z bakteryjnym zakażeniem pochwy:

 • Szare upławy,
 • Nieprzyjemny zapach,
 • Świąd,
 • Podrażnienia i tkliwość,
 • Zaczerwienienie i bolesność.

Właściwości:
Multi-Gyn ActiGel oparty jest na opatentowanym kompleksie 2QR. Ta naturalna substancja pochodzenia roślinnego w bezpieczny i naturalny sposób chroni tkanki przed szkodliwymi bakteriami. Multi-Gyn ActiGel wspiera również naturalny proces leczenia. Przywraca optymalną kwasowość pochwy (wartość pH), które wspiera rozwój pożytecznych bakterii (pałeczek kwasu mlekowego) optymalizując florę bakteryjną pochwy. Daje ulgę bezpośrednio po aplikacji. Redukuje nieprzyjemny zapach i upławy. Łagodzi świąd i pieczenie pochwy. Jest to delikatne i wysoce skuteczne leczenie bez znanych szkodliwych działań niepożądanych.


Składniki:
Multi-Gyn ActiGel jest preparatem naturalnym opartym na opatentowanym kompleksie 2QR*. Preparat nie zawiera substancji zapachowych, hormonów ani składników pochodzenia zwierzęcego. Galactoarabinan Polyglucuronic Acid Crosspolymer*, Xanthan Gum, Glycerin, Caprylyl Glycol


*2QR: 2QR - opatentowany składnik oczyszczony z Aloe Barbadensis.


Sposób użycia:

 • W leczeniu bakteryjnego zakażenia pochwy (BV) należy dopochwowo aplikować obfitą ilość preparatu Multi-Gyn ActiGel co najmniej dwa razy dziennie przez okres co najmniej 5 dni. Zaleca się aplikację przed snem.
 • W przypadku dolegliwości pochwowych takich jak świąd i podrażnienia należy aplikować obfitą ilość preparatu Multi-Gyn ActiGel co najmniej raz dziennie lub każdorazowo gdy pojawią się objawy.
 • Preparat Multi-Gyn ActiGel nie powinien być stosowany przez okres dłuższy niż 30 kolejnych dni. Umożliwi to samoregulację flory bakteryjnej pochwy bez dodatkowego wsparcia. Jeśli dolegliwości utrzymują się bądź nawracają, należy skontaktować się z lekarzem.

Ważne informacje:

 • Alergie na składniki występujące w Multi-Gyn ActiGel są bardzo rzadkie. Jeśli masz jednak wątpliwości, nałóż niewielką ilość żelu na wewnętrzną część przedramienia. Gdy pojawią się swędzące czerwone kropki lub plamy, radzimy powstrzymać się od stosowania Multi-Gyn ActiGel.
 • Nie są znane żadne przeciwwskazania do stosowania Multi-Gyn ActiGel w czasie ciąży i karmienia piersią. Porozmawiaj z lekarzem o możliwościach odpowiednich dla ciebie.
 • Po zastosowaniu produktu może wystąpić uczucie pieczenia i / lub mrowienia. To doznanie jest normalne i szybko ustępuje.

Opakowanie:
50 ml 

Informacji o preparacie udziela:
Qpharma Sp. z o.o.,
ul. Wichrowa 7F/10,
04-682 Warszawa,

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii