Leki i suplementy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Meltiki Witamina D smak waniliowy dla dzieci 3+ x 60 tabletek do ssania

3104181

Meltiki Witamina D smak waniliowy dla dzieci  3+ x 60 tabletek do ssania

Do postępowania dietetycznego u dzieci od 3 r. ż. w celu:

  • redukcji ryzyka niedoborów witaminy D objawiających się osłabieniem kości, zębów oraz układu mięśniowego
  • wspomagania odporności

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 21,85 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Współczesny świat pełen jest porad dotyczących tego w jaki sposób wychowywać dziecko. Do owych porad należy zaliczyć również kwestie związane z żywieniem dzieci i suplementacją. Jednak każdy rodzic musi słuchać głosu swojego własnego rozsądku i pamiętać, że każde dziecko jest inne i trzeba podchodzić indywidualnie do spraw związanych z jego żywieniem, czy też suplementacją. Bo w jedzeniu, jak wszystkim z nas wiadomo nie zawsze da się zapewnić podaż na każdy z niezbędnych do dobrego rozwoju składników.

 

Bardzo istotnym elementem żywienia jest witamina D dla dzieci. Ciężko zapewnić odpowiednią dawkę tej witaminy, zwłaszcza, że ilość zjadanych przez dzieci produktów z witaminą D nie jest jakaś szczególnie duża. Nie pomaga również fakt, że w naszej szerokości geograficznej nie ma zbyt dużo słońca, a zapotrzebowanie na witaminę D można zaspokoić przez przebywanie na słońcu. Tak, więc rodzice poszukują witaminy D dla dzieci w postaci jakiegoś preparatu. Dobrym wyborem okażą się tabletki musujące o jakimś przyjemnym smaku. Każdy doskonale wie, że dzieci nie przepadają za tabletkami i często nie chcą ich łykać lub po prostu nie dają rady. Dlatego warto zainteresować się opcją jaką dają nam Meltiki Witamina D. Opinie o tym produkcie potwierdzają, że jest on faktycznie stworzony z myślą dla dzieci. Meltiki Witaminę D kupujemy w postaci tabletek musujących, które mają się rozpuścić w buzi dziecka. Są jak cukierki, tylko mają o wiele lepsze właściwości i nie powodują próchnicy. W dodatku zadbano również o wspominany już smak. Meltiki można kupić między innymi o smaku waniliowym.

 

Niedobór witaminy D podobnie jak jej nadmiar może być szkodliwy, dlatego tak ważne jest by podawać dziecku odpowiednią dawkę dziennie tabletek Meltiki Witamina D. Cena za 60 tabletek to niecałe 20złotych. Tak, więc Meltiki Witamina D cenowo są bardzo przystępne.

 

Wybierając tabletki dla dzieci, na pewno trafimy wśród proponowanych produktów na Meltiki Witamina D. Opinia lekarza jest ważna, zwłaszcza przy wybieraniu produktów tego typu. Warto, więc zanim zaczniemy podawać dziecku jakiekolwiek produkty suplementacyjne przedyskutować sprawę z lekarzem.

 

Meltiki Witamina D smak waniliowy:

  • preparat skierowany do dzieci powyżej 3 roku życia,
  • to tabletki musujące do ssania,
  • nie zawierają sztucznych barwników,
  • nie zawierają cukru,
  • nie rozpuszczać w wodzie.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii