Kategorie

MEDELA Purelan 100, krem na brodawki, 7g

7043408

Krem Purelan marki Medela jest polecany do pielęgnacji i regeneracji szczególnie delikatnej skóry wokół brodawek piersiowych. Preparat przyspiesza proces gojenia popękanych brodawek, a dodatkowo odznacza się właściwościami nawilżającymi i natłuszczającymi.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 64,53 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Krem Purelan marki Medela jest polecany do pielęgnacji i regeneracji szczególnie delikatnej skóry wokół brodawek piersiowych. Preparat przyspiesza proces gojenia popękanych brodawek, a dodatkowo odznacza się właściwościami nawilżającymi i natłuszczającymi. Krem pomaga przywrócić naturalne składniki tłuszczowe, które zapewniają skórze wokół brodawek zdrowy wygląd. Działa łagodząco, a dodatkowo eliminuje podrażnienia oraz zaczerwienienia. Preparat może być stosowany również do nawilżania przesuszonej skóry dziecka.


Wskazania: 

Regeneracja skóry wokół brodawek piersiowych.


Sposób użycia:

Przed użyciem umyj ręce. Po karmieniu piersią wycisnąć kilka ostatnich kropel mleka i wetrzeć je delikatnie w brodawkę i otoczkę, pozostawić do wyschnięcia. Następnie nałożyć niewielką ilość kremu. Mycie brodawek przed następnym karmieniem piersią nie jest konieczne.


Główne składniki:
 lanolina.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii