Pielęgnacja twarzy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Maseczka Initiale Intensywna regeneracja

Oczyszczająca maseczka do twarzy, która stymuluje odnowę komórek skóry. Zawiera papainy.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 13,99 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Główne cechy maseczki to:

  • Oczyszcza
  • Poprawia koloryt
  • Stymuluje odnowę komórek
  • Wygładza powierzchnie skóry

Maska zawiera papainy - enzymy, które rozkładają białko i pozwalają skutecznie usunąć martwe komórki naskórka. Papaina daje również efekt regeneracyjny. Zawiera aminokwasy znane ze swoich właściwości stymulowania odnowy komórkowej. Papaja jest bogata w karotenoidy o silnym działaniu przeciwrodnikowym, które w połączeniu mineralną odżywką wspomaga regenerację tkanek skóry, co opóźnia procesy starzenia skóry. 

Owoce papai są bogate w witamine C, karoteny, witaminy z grupy B i mikroelementy takie jak  potas, cynk, żelazo, magnez. Ekstrakt z papai ma działanie ujędrniające, rozjaśniające, oczyszczające, przeciwutleniające oraz antybakteryjne. Jest substancją trawiącą delikatnie rozpuszczającą martwy, zrogowaciały naskórek oraz działającą łagodząco i gojąco na skórę co daje efekt odmłodzonej skóry. Papaina działa także stymulująco na wzrost komórek, wzmacniania i ujędrnia tkanki. Enzym ten usprawnia wnikanie substancji aktywnych kremu czy emulsji przez naskórek co działa wygładzająca.

Składniki aktywne:

  •  Ekstrakt z owocu papai 

Podobne produkty

30 Inne produkty w tej samej kategorii