> Polecamy>Mama i Ja

Kategorie

Najczęściej kupowane

Mama i dziecko 

Pojawienie się dziecka na świecie radosnym, ale też wymagającym wydarzeniem. W tym czasie zarówno skóra przyszłej mamy jak i skóra maluszka potrzebuje szczególnej pielęgnacji.

Skóra mamy zostaje poddana wielu próbom w czasie ciąży i macierzyństwa. Dlatego też wymaga specjalnego traktowania. Natomiast skóra noworodka jest niezwykle delikatna i wrażliwa, musi dostosować się do nowych warunków oraz nabrać odporność na działanie czynników zewnętrznych. A nie jest to łatwe zadanie. Zatem odpowiednie preparaty do pielęgnacji są dla niego konieczne.

Dlatego polecamy by wybierać kosmetyki naturalne dla dziecka i mamy stworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki.

Kosmetyki dla dziecka i mamy 

Dla mamy i dziecka przygotowaliśmy kosmetyki, które stworzone są z myślą o ich potrzebach i zdrowiu. Większość produktów ma właściwości hypoalergiczne, dzięki czemu nie uczulają. Nie zawierają również substancji chemicznych i sztucznych barwników.

Znajdują się tu produkty, które pielęgnują skórą mamy i dziecka, ale też łagodzą podrażnienia, poprawiają wygląd oraz kondycję skóry. Co ważne ich stosowanie jest bezpieczne, ponieważ przeszły odpowiednie badania.

Mama i Ja 

W kategorii 25 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 25 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 25 produktów