Kategorie

Magnefar B6 100 tabletek

3013151

Magnefar B6 przeznaczony jest do uzupełnienia diety osób narażonych na niedobór magnezu i witaminy B6.

Więcej szczegółów

 

Cena: 15,88 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Magnefar B6 przeznaczony jest do uzupełnienia diety osób narażonych na niedobór magnezu i witaminy B6.

Właściwości:
Magnez i witamina B6 zawarte w Magnefar® B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni (magnez), pomagają w utrzymaniu równowagi elektrolitowej (magnez). Witamina B6 dodatkowo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.


Składniki:

Sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, otoczka o składzie (alkohol poliwinylowy, dwutlenek tytanu, glikol polietylenowy, talk), substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, poliwinylopolipirolidon, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:
2 razy po 2 tabletki dziennie. Suplement diety spożywać po posiłku, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opakowanie:
100 tabletek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii