Dla dzieci i niemowląt

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Kontakt:

AptekaPrima24.pl , ul. Łąkowa 3 62-700 Turek

Nowy

CANPOL Łyżeczki z melaminy 4/530 2 szt. 9m+

9046012

Zestaw składający się z 2 łyżeczek z melaminy od firmy Canpol – doskonały wybór dla maluchów do jedzenia samodzielnego albo do karmienia. 

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 5,36 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zestaw składający się z 2 łyżeczek z melaminy od firmy Canpol – doskonały wybór dla maluchów do jedzenia samodzielnego albo do karmienia. 

Stosowanie zwykłych łyżeczek metalowych nie jest rekomendowane u małych dzieci. Mogą one spowodować ryzyko skaleczenia delikatnych dziąseł. Właśnie dlatego zamiast łyżeczek i innych sztućców metalowych powinno wybrać się plastikowe.

Oferowane przez firmę Canpol łyżeczki z melaminy to bezpieczny wybór. Melamina jest tworzywem sztucznym, które wyróżnia się wytrzymałością, twardością, odpornością na działanie wody i temperatury. Wykonane z niej łyżeczki posłużą przez długi czas i są łatwe do utrzymania w czystości.

Specjalny kształt łyżeczek z zaokrąglonymi krawędziami zmniejsza ryzyko związane z użytkowaniem – nie ma wtedy niebezpieczeństwa skaleczeń.


Zalety:

  • 2 łyżeczki – duża i mała do różnych zastosowań
  • kolorowe nadruki sprawiają, że posiłki są bardziej atrakcyjne
  • zaokrąglone krawędzie nie podrażniają dziąseł dziecka
  • wykonane z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii