Kategorie

CANPOL Łyżeczki z melaminy 4/530 2 szt. 9m+

9046012

Zestaw składający się z 2 łyżeczek z melaminy od firmy Canpol – doskonały wybór dla maluchów do jedzenia samodzielnego albo do karmienia. 

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 6,20 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Zestaw składający się z 2 łyżeczek z melaminy od firmy Canpol – doskonały wybór dla maluchów do jedzenia samodzielnego albo do karmienia. 

Stosowanie zwykłych łyżeczek metalowych nie jest rekomendowane u małych dzieci. Mogą one spowodować ryzyko skaleczenia delikatnych dziąseł. Właśnie dlatego zamiast łyżeczek i innych sztućców metalowych powinno wybrać się plastikowe.

Oferowane przez firmę Canpol łyżeczki z melaminy to bezpieczny wybór. Melamina jest tworzywem sztucznym, które wyróżnia się wytrzymałością, twardością, odpornością na działanie wody i temperatury. Wykonane z niej łyżeczki posłużą przez długi czas i są łatwe do utrzymania w czystości.

Specjalny kształt łyżeczek z zaokrąglonymi krawędziami zmniejsza ryzyko związane z użytkowaniem – nie ma wtedy niebezpieczeństwa skaleczeń.


Zalety:

  • 2 łyżeczki – duża i mała do różnych zastosowań
  • kolorowe nadruki sprawiają, że posiłki są bardziej atrakcyjne
  • zaokrąglone krawędzie nie podrażniają dziąseł dziecka
  • wykonane z bezpiecznego i trwałego tworzywa sztucznego

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii