Kategorie

LONG 4 LASHES Odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów 200 ml

7058582

Zestaw Zawiera: 

1. Long 4 lashes 0dżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów 200 ml

Więcej szczegółów

 

Cena: 21,63 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Odżywka wzmacnia, intensywnie regeneruje i nawilża osłabione włosy z tendencją do wypadania. Jej receptura zawiera Tetraxidylum – innowacyjny kompleks składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu. Betaina i olej ze słodkich migdałów nawilżają włosy, zapobiegając ich przesuszeniu oraz ułatwią rozczesywanie.

Jeśli Twoje włosy są suche, słabe i mają skłonność do wypadania, to czas najwyższy rozejrzeć się za dobrą odżywką. Jednym z najczęściej polecanych przez ekspertów środków tego typu jest Long 4 Lashes Odżywka. Cena 200 ml tego produktu wynosi zaledwie dwadzieścia kilka złotych, podczas gdy jego jakość lokuje go na najwyższej półce jeśli chodzi o odżywki przeciw wypadaniu włosów. Czy wygłaszanym na temat Long 4 Lashes Odżywki opiniom można zaufać? Z czego wynika zaskakująca skuteczność tego środka?

 

Nasza odżywka przeciw wypadaniu włosów nie działałaby tak doskonale, gdyby nie Tetraxidylum – unikalna mieszanka substancji aktywnych, która zapewnia odżywienie cebulek i poprawienie krążenia, dzięki czemu włosy stają się o wiele mniej skłonne do wypadania. Tetraxidylum towarzyszą również składniki nawilżające i natłuszczające, takie jak olej ze słodkich migdałów i Betaina, które sprawiają że nie tylko cebulki, ale również same włosy stają się silniejsze. Regularnie stosując odżywkę Long 4 Lashes szybko zauważymy, że nasze włosy znacznie łatwiej się rozczesują i wyglądają o wiele lepiej niż zanim zaczęłyśmy ją stosować. Recepturę uzupełnia Alantoina, która przeciwdziała podrażnieniom skóry głowy co jeszcze zwiększa skuteczność jeśli chodzi o zapobieganie wypadaniu włosów.

 

Trudno uwierzyć, że mimo fantastycznych efektów, jakie są następstwem stosowania wyprodukowanej przez Long 4 Lashes odżywki, cena tego produktu znajduje się na tak niskim poziomie. Wynika to z efektywnej metody produkcji która znacznie obniża jej koszt. Wśród pań, które miały okazję sprawdzić, czym jest Long 4 Lashes odżywka, opinie są dość jednoznaczne – środek ten wart jest znacznie więcej, niż musimy za niego zapłacić. Chcesz, aby Twoje włosy wyglądały bardziej zdrowo, stały się miękkie i milsze w dotyku i aby znów zaczęły świecić blaskiem, który wydawał się bezpowrotnie utracony? W takim racie wypróbuj produkt Long 4 Lashes. Możesz być pewna, że Cię nie zawiedzie, nawet jeśli kondycja Twoich włosów jest naprawdę godna pożałowania.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii