Kategorie

Litozin Kolagen x 30 tabl.

3142241

LITOZIN® Kolagen to unikalny suplement diety na stawy zawierający kolagen typu II – główny typ kola-genu występujący w chrząstkach stawowych, Rosenoid® – naturalny kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C oraz miedź. Tylko 1 tabletka dziennie! 


Więcej szczegółów

 

Cena: 32,93 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Innowacyjny produkt 
LITOZIN® Kolagen to unikalny suplement diety na stawy zawierający kolagen typu II – główny typ kola-genu występujący w chrząstkach stawowych, Rosenoid® – naturalny kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C oraz miedź. Tylko 1 tabletka dziennie! 

Wieloletni skandynawski projekt badawczy dotyczący właściwości proszku z dzikiej róży dla zdrowych i elastycznych stawów oraz ich ruchomości był podstawą opracowania produktów dostępnych pod marką LITOZIN®.

Składniki produktów LITOZIN® wykazują potrójne działanie:

  • Regeneruje – wit. C wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i sprzyja regeneracji chrząstki sta­wowej, której struktury mogą się zużywać w procesie ich fizjologicznego wykorzystywania.
  • Chroni – wit. C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, chroniąc przed uszkodzeniem DNA, białka i lipidy w tkankach (także w obrębie stawów).
  • Wspomaga elastyczność – dzika róża pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy.


Kolagen typu II jest głównym typem kolagenu występującym w chrząstce stawowej. Ko­lagen jest białkiem, które w dużych ilościach znajduje się w tkankach łącznych, stawach, kościach oraz mięśniach. Występuje wiele rodzajów kolagenu, ale głównym typem wy­stępującym w chrząstce stawowej jest kolagen typu II. To właśnie kolagen typu II jest składnikiem preparatu LITOZIN® Kolagen. 

SKŁADNIKI:

Preparat dostarcza w 1 tabletce: 
Hydrolizat kolagenu, zawierający: 500 mg
- kolagen typ II ok. 275 mg
- siarczan chondroityny ok. 60 mg
- kwas hialuronowy ok. 5 mg
Ekstrakt z dzikiej róży (Rosa canina L.) 
odpowiadający 1120 mg owoców róży bez nasion
140 mg
Witamina C 12 mg (15%*)
Miedź 150 μg (15%*)

*%referencyjnej wartości spożycia


Składniki: hydrolizat kolagenu, substancje wypełniające (fosforan diwapniowy, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), ekstrakt z dzikiej róży, maltodekstryna, substancje glazurujące (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksypropylometyloceluloza, glikol polietylenowy, wosk carnauba), kwas L-askorbinowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), glukonian miedzi.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną, zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Zalecane spożycie: 1 tabletka dziennie. Popić wodą. Najlepiej przyjmować podczas posiłku.
Dla osiągnięcia pełnego efektu LITOZIN® Kolagen powinien być stosowany nieprzerwanie, nie krócej niż 2-3 miesiące.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: