> Pozostałe środki bez recepty>Środki na układ moczowy>Środki na kamicę nerkową>Liston na kamienie (wypłukuje i zapobiega) x 60 kaps.

Kategorie

Liston na kamienie (wypłukuje i zapobiega) x 60 kaps.

Cena: 33,62 zł

Koszty wysyłki:

Darmowa dostawa w zamówieniach
od kwoty: 250 zł

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej - 9,99 zł

Kurier Pocztex - płatność online - 13,99 zł

Kurier Pocztex - pobranie - 16,99 zł

Kurier DPD - płatność online - 15,99 zł

Kurier DPD - pobranie - 18,99 zł

Specjalistyczny transport Poltraf - 14,99 zł

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

3116741

LISTON NA KAMIENIE Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający składniki wspomagające wypłukiwanie małych złogów kamieni oraz piasku z dróg moczowych.

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Więcej informacji

LISTON NA KAMIENIE Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający składniki wspomagające wypłukiwanie małych złogów kamieni oraz piasku z dróg moczowych.

Wypłukuje i zapobiega.

Skład

Phaseoli pericarpium extract, Petroselinum crispum extract, Levisticum officinale extract, Urtica dioica extract, Lactobacillus acidophilus.

Właściwości

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający unikalne połączenie składników ziołowych oraz bakterii funkcyjnych wspomagających profilaktykę odkładania się szczawianów w drogach moczowych.

Produkt zawiera:

  • Wchodzące w skład naturalnej mikroflory jelit bakterie funkcyjne Lactobacillus acidophilus, które posiadają zdolność do rozkładu szczawianów prowadzących do powstawania kamieni nerkowych.
  • Cytrynian magnezu o właściwościach alkalizujących - inhibitor krystalizacji szczawianów.
  • Dobroczynny dla układu moczowego wyciąg z mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva-ursi).
  • Działające łagodnie moczopędnie wyciągi z owocni fasoli (Phaseoli pericarpium), z korzenia pietruszki (Petroselinum crispum) i korzenia lubczyku (Levisticum officinale) oraz z ziela pokrzywy (Urtica dioica), które wspomagają wypłukiwanie piasku z dróg moczowych. 
  • Witaminę B6 przyczyniającą się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz prawidłowej syntezy cysteiny.

Przeznaczenie

Do postępowania dietetycznego dla osób, u których występują problemy z odkładaniem się szczawianów w drogach moczowych, w profilaktyce tworzenia się piasku i kamieni w nerkach.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 Inne produkty w tej samej kategorii