Lirene

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Lirene krem do masażu z arniką 175 ml

Krem do masażu z arniką jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry, także wrażliwej, delikatnie ukrwionej i zaróżowionej.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 21,99 zł

$nbsp;

Więcej informacji

Aby masaż spełnił swoją funkcję potrzebny jest odpowiednio dobrany olejek lub krem dzięki któremu dłoń będzie płynnie przesuwała się po skórze, mięśnie będą mogły się odprężyć, odpocząć a osoba masowana skutecznie się rozluźni. Jeśli chodzi o stworzony przez firmę Lirene krem do masażu opinie są jednoznacznie pozytywne – zarówno składniki jak i proporcje, a także technologia produkcji okazały się strzałem w dziesiątkę, w efekcie otrzymaliśmy produkt, który do masażu jest wprost idealny.

 

Omawiany produkt to krem do masażu z arniką górską. Składnik ten zapewnia przyjemny i relaksujący zapach, a przy tym odżywia i dotlenia skórę, wspomaga również odnowę płaszcza lipidowego. To właśnie dlatego skóra masowana z użyciem produktu Lirene jest bardziej sprężysta, nawilżona i milsza w dotyku, a osoba masowana czuje się po zabiegu wypoczęta i pełna energii.

 

Często spotykamy się z dotyczącymi Lirene kremu do masażu opiniami, że ogromną zaletą preparatu jest jego imponująca wszechstronność. Kremu możemy użyć zarówno do masażu relaksacyjnego jak i sportowego, jest z powodzeniem wykorzystywany zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Ponadto nadaje się do każdego typu skóry, jest w stu procentach hipoalergiczny i bezpieczny, zawarte w tym kremie do masażu z arniką składniki w najmniejszym stopniu nie zaburzają homeostazy organizmu – preparat może być używany bez obaw przez każdego, niezależnie od płci, wieku czy dolegliwości, z jakimi się zmaga.

 

Wśród atutów wyróżniających Lirene krem do masażu cena niewątpliwie pełni bardzo ważną rolę. Mimo, że produkt ten został wykonany z najwyższej jakości składników i że łączy w sobie skuteczność z wydajnością okazuje się niezwykle tani, dzięki czemu praktycznie każdy może sobie na niego pozwolić. Jeśli więc możemy mieć odrobinę luksusu za pieniądze, których ubytek nie będzie dla nas w ogóle odczuwalny – dlaczego nie mielibyśmy zrobić sobie prezentu? W porównaniu z sumą, za którą możemy mieć Lirene krem do masażu ceny podobnych środków od innych producentów są wyższe.

 

Krem znajduje się w wygodnym i estetycznym okrągłym opakowaniu, które pozwala bez problemu przenosić go z miejsca na miejsce. Zawartość 175 mg z punktu widzenia potrzeb użytkowników stanowi optymalną ilość.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

1 Inne produkty w tej samej kategorii