Lirene

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

Lirene krem do masażu z arniką 175 ml

7029889

Krem do masażu z arniką jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry, także wrażliwej, delikatnie ukrwionej i zaróżowionej.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 23,99 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Aby masaż spełnił swoją funkcję potrzebny jest odpowiednio dobrany olejek lub krem dzięki któremu dłoń będzie płynnie przesuwała się po skórze, mięśnie będą mogły się odprężyć, odpocząć a osoba masowana skutecznie się rozluźni. Jeśli chodzi o stworzony przez firmę Lirene krem do masażu opinie są jednoznacznie pozytywne – zarówno składniki jak i proporcje, a także technologia produkcji okazały się strzałem w dziesiątkę, w efekcie otrzymaliśmy produkt, który do masażu jest wprost idealny.

 

Omawiany produkt to krem do masażu z arniką górską. Składnik ten zapewnia przyjemny i relaksujący zapach, a przy tym odżywia i dotlenia skórę, wspomaga również odnowę płaszcza lipidowego. To właśnie dlatego skóra masowana z użyciem produktu Lirene jest bardziej sprężysta, nawilżona i milsza w dotyku, a osoba masowana czuje się po zabiegu wypoczęta i pełna energii.

 

Często spotykamy się z dotyczącymi Lirene kremu do masażu opiniami, że ogromną zaletą preparatu jest jego imponująca wszechstronność. Kremu możemy użyć zarówno do masażu relaksacyjnego jak i sportowego, jest z powodzeniem wykorzystywany zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Ponadto nadaje się do każdego typu skóry, jest w stu procentach hipoalergiczny i bezpieczny, zawarte w tym kremie do masażu z arniką składniki w najmniejszym stopniu nie zaburzają homeostazy organizmu – preparat może być używany bez obaw przez każdego, niezależnie od płci, wieku czy dolegliwości, z jakimi się zmaga.

 

Wśród atutów wyróżniających Lirene krem do masażu cena niewątpliwie pełni bardzo ważną rolę. Mimo, że produkt ten został wykonany z najwyższej jakości składników i że łączy w sobie skuteczność z wydajnością okazuje się niezwykle tani, dzięki czemu praktycznie każdy może sobie na niego pozwolić. Jeśli więc możemy mieć odrobinę luksusu za pieniądze, których ubytek nie będzie dla nas w ogóle odczuwalny – dlaczego nie mielibyśmy zrobić sobie prezentu? W porównaniu z sumą, za którą możemy mieć Lirene krem do masażu ceny podobnych środków od innych producentów są wyższe.

 

Krem znajduje się w wygodnym i estetycznym okrągłym opakowaniu, które pozwala bez problemu przenosić go z miejsca na miejsce. Zawartość 175 mg z punktu widzenia potrzeb użytkowników stanowi optymalną ilość.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

1 Inne produkty w tej samej kategorii