Kategorie

LipiForma Plus 0,221g 30kaps.

4866151

LipiForma plus zawiera: Monakolinę K – naturalną statynę z czerwonych drożdży z ryżu, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Witaminy z grupy B (B6, B12) – które biorą udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny

Więcej szczegółów

 

Cena: 20,76 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Działanie

LipiForma plus zawiera: Monakolinę K – naturalną statynę z czerwonych drożdży z ryżu, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Witaminy z grupy B (B6, B12) – które biorą udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny. Ponadto przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Kwas foliowy – który bierze udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny. Chrom – który pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu glukozy oraz prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Składniki:

ekstrakt z czerwonych drożdzy z ryżu standaryzowany na 4% zawartość monakoliny K, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), żelatyna wołowa (składnik kapsułki), ubichinon (koenzym Q10 – składnik o właściwościach witaminopodobnych), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), pikolinian chromu, kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), cyjanokobalamina (witamina B12), dwutlenek tytanu, azorubina*, pąs 4R*, żółcień chinolinowa* (barwniki kapsułki). * Z uwagi na zawartość barwników produkt może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Zawartość składników prozdrowotnych w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu (1 kapsułka) Składnik: Zawartość w 1 kapsułce: %ZDS**: Ekstrakt z czerwonych drożdży z ryżu, w tym: 250 mg -  Monakolina K 10 mg* - Koenzym Q10 30 mg - Witamina B6 1,4 mg 100 Kwas foliowy 200 μg 100 Chrom 40 μg 100 Witamina B12 2,5 μg 100 * Udowodnione działanie prozdrowotne dla 10 mg monakoliny K. ** Zalecane dzienne spożycie.

Wskazania

Produkt LipiForma plus jest to suplement diety dla osób dbających o prawidłowe stężenie cholesterolu we krwi.

Dawkowanie

Korzystne działanie występuje po spożyciu 1 kapsułki (10 mg monakoliny K z czerwonych drożdży z ryżu) dziennie, najlepiej wieczorem, podczas posiłku lub tuż po jedzeniu. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, u osób z czynną chorobą wątroby lub z utrzymującą się zwiększoną aktywnością aminotransferaz w surowicy krwi o niewyjaśnionej etiologii. Przed rozpoczęciem przyjmowania produktu LipiForma plus konieczna jest konsultacja lekarska i określenie stężenia cholesterolu we krwi. Należy również skonsultować się z lekarzem w przypadku stosowania długotrwale jakichkolwiek leków. Nie stosować jednocześnie z lekami obniżającymi stężenie cholesterolu i innymi lekami hipolipemizującymi. W czasie stosowania produktu nie należy spożywać soku grejpfrutowego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii