Kategorie

LipiForma kaps. 0,221 g 30 kaps.

4866251

Suplementacja codziennej diety w składnik, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.

Więcej szczegółów

 

Cena: 16,52 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składnik, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.

Skład  monakolina K

Dawkowanie:

>Doustnie. 1 kapsułka dziennie, najlepiej wieczorem podczas posiłku lub tuż po jedzeniu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Uwaga! W czasie stosowania produktu nie należy spożywać soku grejpfrutowego. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

22 Inne produkty w tej samej kategorii