Kategorie

Libramed 84 tabletki

9087394

Libramed jest wyrobem medycznym stosowanym w leczeniu nadwagi i otyłości. Wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii. Libramed pomaga kontrolować po posiłkowy szczyt glikemiczny, zmniejsza uczucie głodu.

Więcej szczegółów

 

Cena: 58,98 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Libramed jest wyrobem medycznym stosowanym w leczeniu nadwagi i otyłości. Wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii. Libramed pomaga kontrolować po posiłkowy szczyt glikemiczny, zmniejsza uczucie głodu.
 
Wskazania: 
Wspomaganie leczenia nadwagi i otyłości.

Właściwości:
Libramed jest wyrobem medycznym przetestowanym klinicznie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w leczeniu nadwagi i otyłości. Libramed kontroluje skoki glukozy po posiłku sprawiając, że stężenie glukozy i insuliny we krwi staje sie bardziej wyrównane (redukuje w ten sposób gromadzenie się tłuszczu i kontroluje uczucie głodu). Działanie Libramed opiera się na Policaptil Gel RetardR, opatentowanym kompleksie makrocząsteczek polisacharydowych, które dzięki synergicznemu działaniu swoich komponentów, posiadają silne właściwości żelujące. Policaptil tworzy w jelitach żel, który działa na węglowodany zmniejszając wchłaniane ilości i prędkość wchłaniania.

Dzięki właściwościom żelu, Libramed
:
  • ogranicza wchłanianie tłuszczu;
  • zmniejszając uczucie senności po posiłku
  • wspomagając tranzyt jelitowy i regulując konsystencję stolca. 

Składniki:
Kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel
Retard), aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.
 
Policaptil Gel Retard jest opatentowanym kompleksem makromolekuł, zrealizowanym poprzez technologię produkcyjną, która pozwala na skupienie się na specyficznych frakcjach polisacharydowych, uzyskanych z: celulozy, Opuntia Ficus indica, Amorphophallus konjac, Althaea officinalis, Linum usitatissimum, Tilia platyphyllos, Cichorium intybus.

Sposób użycia:
 
Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia: 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami. Dzieci w wieku między 8, a 12 rokiem życia: 2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami. Zażyć zalecaną dawkę popijając dużą ilością wody i połykając po jednej tabletce na raz.
  
Ważne informacje:
  • Nie ssać i nie rozgryzać tabletki.
  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Zaleca się przyjęcie produktu przynajmniej dwie godziny przed lub po zażyciu leków.
  • Osobom leczącym się na cukrzycę i hiperlipidemię, zaleca się skonsultowanie z lekarzem.
  • Ważne jest, aby pamiętać o tym, że każdy program terapeutyczny mający na celu kontrolowanie masy ciała, nie może mieć miejsca bez jednoczesnego przestrzegania zdrowej diety i prawidłowego stylu życia, a także regularnej aktywności fizycznej.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zażywać w okresie ciąży i karmienia piersią.

Opakowanie:
84 tabletki

Podmiot odpowiedzialny:
Aboca Polska Sp.z.o.o.,
ul. Oswobodzenia 1,
40-403 Katowice.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii