Odchudzanie

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

LIBRAMED 138 tabletek

9057644

Libramed stosuje się do leczenia nadwagi, otyłości oraz do zmniejszenia obwodu w talii. Jest wyrobem medycznym przetestowanym klinicznie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w leczeniu nadwagi i otyłości. Libramed kontroluje skoki glukozy po posiłku sprawiając, że stężenie glukozy i insuliny we krwi staje się bardziej wyrównane.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 102,00 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Libramed należy do jednych z najskuteczniejszych, a jednocześnie bezpiecznych produktów farmaceutycznych, których zadaniem jest walka z nadwagą. To lek na odchudzanie, który został poddany wszelkim niezbędnym testom, mającym określić bezpieczeństwo jego stosowania oraz jakość działania. Leczenie otyłości za pomocą tego preparatu na odchudzanie przebiega poprzez regulację stężenia insuliny i glukozy we krwi pacjenta, osłabiając tym samym osadzanie się tkanki tłuszczowej. Produkt pomaga zapanować nad uczuciem głodu, dzięki czemu osoba zażywająca lek nie będzie podjadała między posiłkami.

 

Skuteczność suplementu na odchudzanie Libramed oparta jest na działaniu makrocząsteczek polisacharydowych o nazwie Policaptil Gel, które tworzą w jelitach osoby stosującej preparat na odchudzanie Libramed specjalny żel, który zmniejsza wchłaniane węglowodanów i tłuszczu do organizmu, jednocześnie poprawiając przemianę materii, zapewniając regularne wydalanie stolca. Libramed pomaga w leczeniu otyłości u osób dorosłych, które mają problem z nadmiernymi kilogramami, a także dla osób o prawidłowej wadze, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej z pewnych miejsc ( zalecana dzienna dawka dla osób dorosłych to 3 tabletki przed głównymi posiłkami). Suplement na odchudzanie stosować można także wśród dzieci z problemem otyłości, jednak nie wcześniej niż po ukończeniu 8 roku życia ( dawka dla dzieci nie powinna przekraczać dwóch tabletek dziennie przed posiłkami). Preparat należy stosować według zaleceń i nie przekraczać dziennej dawki, każda tabletkę popijając dużą ilością płynu, najlepiej wody. (Ewentualnie rozpuścić w letniej wodzie, lecz wypić szybko, ponieważ po kilku minutach preparat zamienia się w żel.)

 

Jeżeli chodzi o działanie leku na odchudzanie Libramed, opinia o nim jest bardzo pozytywna. Osoby, mające problem z utrzymaniem prawidłowej wagi chętnie sięgają po preparat, stosując go w codziennej diecie. Szczegółowy opis leku znaleźć można na ulotce suplementu Libramed. Cena tego preparatu jest bardzo atrakcyjna, aby mogły z niego korzystać osoby ze wszystkich sfer społecznych.

 

Wśród osób stosujących lek Libramed, opinie są bardzo wyrównane i zawsze dobre. Efekty widać już po krótkim czasie, a użytkownicy są zadowoleni. Szybka skuteczność preparatu wynika głównie ze składu leku, na który składa się wspomniany wcześniej Policaptil Gel oraz aromaty: pomarańczowy, cytrynowy i jabłkowy. Lek należy przechowywać w miejscu chłodnym i suchym, niedostępnym dla dzieci.

 

Każdy, kto ma problem z otyłością może poprosić w aptece o lek Libramed. Cenę tego suplementu na pewno będzie można znaleźć na opakowaniu lub po prostu zapytać o nią farmaceutę. Jest to suplement sprawdzony, przetestowany przez specjalistów, który zapewnia wszystkim możliwość bezpiecznej walki z nadmiernymi kilogramami.

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii