Kategorie

Najczęściej kupowane

Zgaga w ciąży to bardzo częsta dolegliwość. Może pojawić się już na początku ciąży, ale w kolejnych trymestrach przybiera na sile.

Jak zatem poradzić sobie z nieprzyjemnym z paleniem i pieczeniem w przełyku w ciąży?

Na pewno konieczna będzie zmiana nawyków żywieniowych. Jednak w przypadku silnych dolegliwości warto sięgnąć po bezpieczne preparaty na zgagę przeznaczone dla kobiet w ciąży.

Zgaga nie zawsze wynika z niewłaściwej diety w ciąży, przyczyną mogą być również zaburzenia hormonalne, które zachodzą w organizmie kobiety.

Objawy zgagi w ciąży:

  •        uporczywe palenie i pieczenie w przełyku i gardle,
  •        kwaśny posmak w ustach,
  •        nieustanne odbijanie,
  •        wymioty,
  •        bóle zamostkowe.

Na szczęście objawy zgagi nie stanowią niebezpieczeństwa dla dziecka ani dla przyszłej mamy, jednak są bardzo uciążliwe, szczególnie w i tak już wymagającym okresie dla kobiety.

Jak pozbyć się zgagi nie szkodząc dziecku?

Produkt na zgagę po który może sięgnąć kobieta w ciąży to taki, który neutralizuje nadmiar kwasów oraz pomaga utrzymać prawidłową równowagę kwasowo-zasadową organizmu, łagodząc objawy zgagi u kobiety ciężarnej.

Środki na zgagę w ciąży powinny działać także na perystaltykę jelit i oczyszczać organizm. Taki produkt musi być stworzony ze starannie wyselekcjonowanych surowców, żeby nie zaszkodzić przyszłej mamie ani jej dziecku.

Środki na zgagę w ciąży 

W tej kategorii nie ma produktów, przepraszamy.