> Pozostałe środki bez recepty>Środki na układ moczowy

Kategorie

Najczęściej kupowane

Układ moczowy człowieka

Układ moczowy jest bardzo ważnym systemem w ludzkim organizmie. Pełni on funkcję oczyszczającą, ale też ma za zadanie pozbywać się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii oraz utrzymywać równowagę kwasowo-zasadową i wodno-elektrolitową.

W jego skład wchodzą nerki, moczowody, pęcherz moczowy i cewka moczowa. Aby mógł on dobrze funkcjonować wszystkie jego elementy muszą poprawnie. Jednak jest on narażony na wiele schorzeń takich jak:

  • zapalenie pęcherza,
  • zakażenia układu moczowego,
  • stany zapalnie układu moczowego.

Środki na układ moczowy

Przy dolegliwościach układu moczowego konieczne jest zastosowanie odpowiednich środków, które będą w stanie pozbyć się nieprzyjemnych objawów takich jak: ból, pieczenie, parcie na pęcherz czy ogólny dyskomfort przy oddawaniu moczu. Te schorzenie dotykają zarówno kobiety, jak i mężczyzn w różnym wieku. Leki na choroby układu moczowego pozwalają uporać się z przykrymi objawami oraz usunąć ich przyczynę, które zazwyczaj spowodowane jest obecnością w nich chorobotwórczych bakterii.

Femistina na układ moczowy

Femistina może być stosowana zapobiegawczo i wspomagająco ochronę układu moczowego. Ponadto zwalcza różne infekcje bakteryjne dróg moczowych oraz nawracające zapalenie pęcherza. Zawarte w niej składniki aktywne zapewniają ochronę przed przyleganiem bakterii do błony komórkowej oraz wspomagają ochronę komórki organizmu przed przeniknięciem bakterii do wnętrza komórki. Femistina wywiera bardzo korzystne działanie na układ moczowy człowieka dlatego jest doskonałym produktem w przypadku dolegliwości układu moczowego.

Środki na układ moczowy 

W kategorii 80 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 80 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 80 produktów