Kategorie

Najczęściej kupowane

Prostata jest gruczołem układu moczowo-płciowego, przez który przechodzi cewka moczowa, i który znajduje się tuż pod pęcherzem moczowym. Odpowiada za produkcję płynu, który odżywia plemniki, odpowiada więc głównie za płodność. Przerost prostaty spowodowany jest obniżonym poziomem hormonów płciowych w organizmie, tzw. androgenów (w tym głównie testosteronu) i może wpływać negatywnie na oddawanie moczu, odczuwane parcie na pęcherz czy nawet sprawność seksualną. Na te dolegliwości można dostać w aptece leki na przerost prostaty bez recepty, stacjonarnie lub - wygodniej - w internecie.

Kiedy sięgnąć po leki na prostatę?

Spośród dostępnych leków na prostatę bez recepty z łatwością wybierzesz najlepiej dopasowany do siebie preparat. Zadaniem leków i suplementów diety takich jak ProstiMen, Prostamol Uno, Prostalong Complex czy Prostaceum jest przede wszystkim ustabilizowanie układu hormonalnego organizmu i przyniesienie ulgi w dolegliwościach związanych z układem moczowym. Jest to najczęściej duże parcie na pęcherz, przerywany strumień moczu oraz ciągłe poczucie potrzeby skorzystania z toalety, także zaraz po wyjściu z niej. 

Częste wstawanie nocą również może być znakiem, że warto sięgnąć po tabletki na prostatę bez recepty. Inna, poważniejsza dolegliwość, to zapalenie prostaty. Leki bez recepty oferowane na ten problem łagodzą objawy i warto po nie sięgnąć, choć zawsze zalecamy również ustalenie przyczyny problemu poprzez konsultację z lekarzem.

Leki na prostatę - dobra decyzja

Być może spotkałeś się z podejściem, że konieczność sięgnięcia po leki na prostatę to “wstydliwy problem” czy temat tabu. Nic bardziej mylnego - przerost prostaty spotyka większość mężczyzn w różnym wieku. Objawy pojawiają się przeważnie od 40 do 80 roku życia, ale nie tylko. Jego powodem są naturalne zmiany w organizmie, a szybka reakcja oraz odpowiednio dobrane leczenie są odpowiedzialną i słuszną decyzją.

Środki na prostatę 

W kategorii 14 produków.
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów