Kategorie

Najczęściej kupowane

Nietrzymanie moczu to problem, z którym spotyka się znaczna część społeczeństwa, w szczególności kobiet. Może sprzyjać mu tryb życia, budowa, przebyte choroby, zaburzenia w budowie dróg moczowych czy ich nieprawidłowa kondycja. Leki bez recepty na nietrzymanie moczu oraz odpowiednie suplementy to rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą poprawić swój komfort życia, dbając o siłę i zdrowie mięśni odpowiedzialnych za prawidłowe trzymanie moczu, w szczególności mięśni dna miednicy. 

Co powoduje nietrzymanie moczu?

Nietrzymanie moczu dotyka najczęściej kobiety w okresie menopauzy i po niej, ale nie oznacza to, że nie mogą mieć z nim problemu osoby dużo młodsze. Jego przyczyną może być brak balansu hormonalnego, problemy z cewką moczową, komplikacje po operacjach czy choroby ogólnoustrojowe, takie jak cukrzyca i choroby układu nerwowego. Czasem powodują je także stosowane na inne dolegliwości leki, które rozluźniają mięśnie. 

Leki bez recepty na nietrzymanie moczu i suplementy, takie jak Himalaya Cystone, Feminost czy Femi Control Forte, mają za zadanie wzmocnić mięśnie dróg moczowych i usprawnić działanie naczyń krwionośnych oraz układów odpornościowego i nerwowego.

Nietrzymanie moczu - leki bez recepty, które dostaniesz w aptekach internetowych

Leki na nietrzymanie moczu najczęściej zawierają w składzie ekstrakty roślinne (takie jak ekstrakty z pestek dyni oraz z nasion soi). Ich składniki wpływają pozytywnie na kondycję mięśni wchodzących w skład układu moczowego, są bowiem świetnym źródłem fitoestrogenów oraz izoflawonów, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu moczowego. 

Pamiętaj, że nietrzymanie moczu to nie wstydliwy problem, a zwyczajna dolegliwość, na którą z łatwością znajdziesz rozwiązanie. Tabletki na nietrzymanie moczu mogą stanowić doskonałe uzupełnienie ćwiczeń wzmacniających mięśnie kontrolujące oddawanie moczu, ale nie powinny zastępować całościowego leczenia z elementami fizjoterapii oraz szerokiej diagnozy.

Środki na nietrzymanie moczu 

W kategorii 7 produków.
Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów
Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów