Kategorie

Najczęściej kupowane

Niestrawnością określa się większość dolegliwości w okolicy żołądka, które występują okresowo po spożyciu posiłku. Może to być pieczenie lub zgaga, uczucie ciężkości, napęczniałego brzucha, brak apetytu długo po posiłku, nudności, a nawet wymioty. Jak radzić sobie z niestrawnością?

Leki na niestrawność - kiedy po nie sięgnąć?

Wszystko zależy od przyczyny problemów z trawieniem. Jeżeli wiesz, że dolegliwości wynikają z sowitego, ciężkiego posiłku, składającego się z pokarmów do których Twój organizm nie jest przyzwyczajony, zastosowanie leków na niestrawność bez recepty to dobry i bezpieczny ruch. To działanie doraźne, które pomoże na wyjątkową sytuację i przyniesie ulgę. Ważne, aby po wystąpieniu niestrawności nie sięgać po następny ciężkostrawny posiłek, a wprowadzić lżejszy styl odżywiania, który odciąży organizm. Nie tylko to, co jesz, ma znaczenie - liczy się również sposób spożywania posiłku. Czasem przyczyną niestrawności może być niedokładne żucie, jedzenie w pośpiechu, nadmierny stres czy spożywanie sporych posiłków przed snem lub wysiłkiem fizycznym. Natomiast jeżeli problemy z trawieniem pojawiają się regularnie i niekoniecznie widzisz ich przyczynę w diecie - wtedy konieczna może okazać się konsultacja się z lekarzem, która pozwoli wykluczyć choroby.

Co wybrać na problemy z trawieniem?

Najczęstszym wyborem jest skorzystanie z tabletki wzmacniającej trawienie, takiej jak Travisto. Taka forma jest też na tyle wygodna, że można zabrać ją ze sobą do torebki czy kieszeni na wiele wydarzeń. Natomiast dobrze znanym i sprawdzonym klasykiem są krople żołądkowe Farmina w formie roztworu doustnego. Na podium wysoko stoi również Amol, niezawodny w wielu problemach żołądkowych, natomiast dla zwolenników najbardziej naturalnych rozwiązań polecamy zioła - Koper włoski Fix Tylko Natura Herbapol Poznań czy fix Hepatosan.

Środki na niestrawność 

W kategorii 94 produków.
na stronę
Wyświetla 1 - 18 z 94 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 94 produktów