Kategorie

Leeloop gumki do włosów przeciw wszom - 4 szt.

9081092

Leeloop gumki do włosów przeciw wszawicy.

Więcej szczegółów

 

Cena: 35,13 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:

Jedyna w swoim rodzaju gumka do włosów przeciw wszom. Jest nasączona naturalnymi substancjami, dzięki czemu łatwo zapobiega zarażeniu wszami.

Działanie:

Gumki Leeloop nasączone są naturalnymi substancjami, dzięki którym możliwe jest zapobiegnięcie zarażeniu wszawicą. Produkt wydziela zapach przyjemny dla dzieci, a znienawidzony przez wszy. Leeloop gumka do włosów przeciw wszom zapewnia natychmiastową i udowodnioną 95% skuteczność przed wszami.

Składniki aktywne:

Nie zawiera pestycydów, ani sztucznych składników - jest w 100% naturalna.

Sposób użycia:

1 Leeloop gumka do włosów przeciw wszom wystarcza na 2 tygodnie ochrony. Wystarczy związać nią włosy by zapewnić ochronę przed wszami. Gumkę zakładamy na suche włosy, zdejmujemy przed uprawianiem sportów wodnych, kąpielą i przed snem. Po wyjęciu z opakowania gumkę LeeLoop należy aktywować przez rozciągnięcie jej na około 3 sekundy. Po założeniu gumki należy umyć ręce.

Podmiot odpowiedzialny:

Meteor CEE Czech Republic s.r.o.

Belgicka 130/32

Vinohrady, Praha2

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii