Leki i suplementy

Nadzór nad apteką sprawuje:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 5
tel. 61 875 95 75
fax.: 61 875 95 87
wif-sekretariat@poznan.uw.gov.pl

więcej: kliknij tutaj

LaxiMama proszek do rozpuszczania 20 saszetek

3071641

Preparat na zaparcia i wzdęcia dla kobiet w ciąży Laximama zawiera specjalną kompozycję błonników: nierozpuszczalny pochodzący z babki jajowatej rozpuszczalny pochodzący z jabłka (tzw. pektyny) do stosowania w celu łatwiejszego pasażu jelitowego u kobiet w ciąży.

Więcej szczegółów

$nbsp;

Cena: 23,45 zł

$nbsp;

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Błonnik pokarmowy pozytywnie wpływa na pracę przewodu pokarmowego, a tym samym przeciwdziała zaparciom, dosyć powszechnym u kobiet, szczególnie w II trymestrze ciąży. Dodatkowo: pobudza pracę jelit, która w okresie ciąży jest bardzo zachwiana, wspomaga rozwój dobroczynnej mikroflory jelitowej, przyspiesza pasaż treści pokarmowej w jelitach, ułatwia wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii, wpływa korzystnie na funkcjonowanie organizmu, daje poczucie sytości, co jest nie bez znaczenia w okresie ciąży, kiedy to przyszłe mamy mają wzmożoną ochotę na podjadanie Zgodnie z wytycznymi, dzienne spożycie błonnika dla kobiet w ciąży powinno być na poziomie 30g. Bardzo wygodna forma preparatu w postaci kisielu o smaku owoców granatu. Dzięki rozpuszczalnej formie możesz cieszyć się pysznym smakiem, a jednocześnie zadbać o swój układ pokarmowy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii