Kategorie

LaxiMama 20 saszetek 30.06.2019 r.

3071641

Laximama błonnik dla kobiet w ciąży to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu wsparcia perystaltyki jelit u kobiet w ciąży.

Data ważności: 30.06.2019 r.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 4,99 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Laximama błonnik dla kobiet w ciąży to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu wsparcia perystaltyki jelit u kobiet w ciąży.


Właściwości:

Laximama błonnik dla kobiet w ciąży zawiera specjalną kompozycję błonników pochodzących z babki jajowatej oraz jabłka do stosowania w celu łatwiejszego pasażu jelitowego u kobiet w ciąży. Zgodnie z wytycznymi, dzienne spożycie błonnika dla kobiet w ciąży powinno być na poziomie 30 g. Preparat jest bezpieczny do stosowania przez kobiety ciężarne i karmiące. Regularne stosowania zapobiega wzdęciom i zaparciom oraz minimalizuje wchłanianie cholesterolu i glukozy.


Składniki:

Maltodekstryna, sproszkowane łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pektyna jabłkowa, regulator kwasowości: cytrynian sodu, aromaty, substancje słodzące: aspartam i acesulfam K, barwnik E124.


1 saszetka o masie 6,5 g zawiera:

Sproszkowane łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata): 2000 mg;
Pektyna jabłkowa: 300 mg.


Sposób użycia:
Laximama błonnik dla kobiet w ciąży należy stosować w ilości 1-3 saszetek dziennie, w następujący sposób: bezpośrednio popijając dużą ilością wody, rozpuszczając saszetkę w 1/2 szklanki (125 ml) wody dla uzyskania pysznego kisielu lub dodając do musli lub innych posiłków.

Opakowanie: 
20 saszetek z proszkiem

Podmiot odpowiedzialny:
NATUR PRODUKT PHARMA 
ul. Podstoczysko 30 
Ostrów Mazowiecka

30 Inne produkty w tej samej kategorii