Kategorie

LATAN Żel n/zmęcz.opuchnięte nogi 40g

7034759

Latan Comfort jest żelem, który po aplikacji na skórę zapewnia uczucie chłodzenia, świeżości i odprężenia.


Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 12,03 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wyrób medyczny Latan Comfort jest żelem, który po aplikacji na skórę zapewnia uczucie chłodzenia, świeżości i odprężenia.


Skład:
Wyrób medyczny Latan Comfort zawiera: ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum L), trokserutyna, alantoina, arginina, ekstrakt z liści oczaru wirginiiskiego (Hamamelis virginiana L.) ekstrakt z liści wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica L), heparyna sodowa,.glicerol; glikol propylenowy, glikol butyfenowy, etyloheksylogliceryna, substancje modyfikujące lepkość, fenoksyetanol, kompozycja zapachowa, glikolpentylenowy, sorbinian potasu, benzoesan sodu, substancje powierzchniowo czynne, woda oczyszczona;


Wskazania:

Może być stosowany profilaktycznie oraz w przewlekłej niewydolności żylnej, objawiającej się bólem, obrzękami, powiększeniem żył kończyn dolnych (żylaki).


Sposób użycia:

  • Nanieść cienką warstwę żelu na bolące lub opuchnięte miejsca i delikatnie wmasować.
  • Powtarzać do 4 razy dziennie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności:

  • Wyrób medyczny Latan Comfort nie powinien być stosowany przez pacjentów z nadwrażliwością na jakikolwiek składnik preparatu.
  • Latan Comfort nie powinien być stosowany razem z innymi preparatami o podobnym działaniu.
  •  Nie stosować na otwarte rany i doustnie.

Możliwe działania niepożądane wyrobu medycznego:
Może wystąpić nadwrażliwość na składniki wyrobu medycznego Latan Comfort w postaci objawów skórnych (rumień, pokrzywka).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii