Kategorie

L'biotica Głęboko oczyszczające plastry na nos z węglem drzewnym 3 sztuki

7068442

L'biotica Głęboko oczyszczające plastry na nos z węglem drzewnym - Usuwanie zaskórników.

Więcej szczegółów

Tego produktu nie ma w magazynie

 

Cena: 9,27 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Usuwanie zaskórników.


Właściwości:

Głęboko oczyszczające plastry na nos z aktywnym węglem drzewnym likwidują trudne do usunięcia zaskórniki i zanieczyszczenia oraz zapobiegają powstawaniu nowych. Plastry w łatwy i szybki sposób oczyszczają i zamykają pory, a także regulują wydzielanie sebum. Już po pierwszym użyciu skóra jest dokładnie oczyszczona, a pory mniej widoczne.


Sposób użycia:

Oczyść twarz z makijażu oraz innych kosmetyków. Wysusz dłonie. Po otwarciu saszetki odklej z plastra plastikową, przezroczystą warstwę ochronną. Nawilż skórę nosa wodą (skóra powinna być zwilżona tak, aby plaster dobrze się przykleił). Przyklej plaster do zwilżonego nosa gładką powierzchnią i starannie dociśnij. Użyj plastra od razu po otwarciu. Pozostaw na 10-15 min, aż do całkowitego wyschnięcia (plaster stanie się sztywny). Zdejmij suchy plaster zaczynając od brzegów nosa. Jeśli plaster trudno usunąć, zmocz go i delikatnie zdejmij. Aby uzyskać efekt dokładnie oczyszczonej skóry stosować 1-2 razy w tygodniu.


Opakowanie:

3 sztuki 

Podobne produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii