Kategorie

Nowy

L'Biotica Biovax Jedwab do włosów 15ml

7042054

L'Biotica Biovax Jedwab do włosów - Silnie nawilża i regeneruje włosy, wygładza i zapobiega elektryzowaniu. Preparat do wszystkich rodzajów włosów.

Więcej szczegółów

 

Cena: 9,66 zł

 

Kupując preparat na stronie aptekaprima24.pl masz pewność, że Twoje zamówienia są zamawiane z pewnego źródła i kompletowane pod nadzorem farmaceuty, a magazyn objęty jest nadzorem Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego. Dzięki temu dajemy gwarancję, że produkt jest oryginalny, wysokiej jakości oraz właściwie przechowywany

Więcej informacji

Wskazania:
Silnie nawilża i regeneruje włosy, wygładza i zapobiega elektryzowaniu. Preparat do wszystkich rodzajów włosów.

Właściwości:
Biovax Silk to jedwabista kuracja do włosów wymagających troskliwej opieki. Naturalne proteiny jedwabiu, stanowiące główny składnik preparatu, to substancje aktywne których budowa chemiczna zbliżona jest do protein zawartych we włosach. Proteiny jedwabiu posiadają właściwości filmotwórcze, tworząc warstwę ochronną na powierzchni włosów. Zatrzymują naturalną wilgoć, poprawiają ich rozczesywalność oraz sprawiają, że łatwiej się układają.

Składniki:
Proteiny jedwabiu.

Sposób użycia:
Niewielką ilość jedwabiu rozetrzyj w dłoniach i rozprowadź na umytych, wilgotnych lub suchych włosach. Pozostaw bez spłukiwania.

Opakowanie:
15 ml

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii