Kategorie

Najczęściej kupowane

Nieżyt nosa to z pozoru niewielki problem, który niesie ze sobą masę nieprzyjemnych i uciążliwych konsekwencji, takich jak ból głowy, problemy z zasypianiem i obniżone samopoczucie. Leczenie kataru najczęściej polega na usunięciu jego przyczyny oraz ułatwieniu organizmowi pozbycia się wydzieliny z górnych dróg oddechowych. Dlatego właśnie tak istotna jest higiena nosa i nawilżanie jego śluzówki, której towarzyszy stosowanie sprawdzonych kropli na katar.

Jak leczyć katar?

Stosując krople do nosa na katar, warto rozpoznać jego przyczynę - w końcu o ile oczyszczanie nosa musi być przeprowadzone niezależnie od tego, co wywołało katar, to jego leczenie dobrze jest od tego uzależnić. Katar infekcyjny będziemy leczyć inaczej niż katar alergiczny, a przy katarze zatokowym dobrze zastosować dodatkowo irygację. Najczęstsze działanie kropli do nosa opiera się na obkurczaniu i nawliżaniu śluzówki, ale oprócz tego po konsultacji z lekarzem warto włączyć leczenie przyczynowe, nie tylko objawowe.

Krople do nosa na katar dla dzieci i dorosłych 

Jeśli wiesz już, co jest przyczyną kataru, albo chcesz po prostu nawilżyć śluzówkę i poszukujesz kropli do nosa, apteka internetowa będzie miejscem, w którym znajdziesz te produkty. Bez recepty kupisz więc na przykład krople Sinupret 100 ml, spray do nosa FitoNasal czy Xylometazolin VP

Preparaty te zwężają naczynia krwionośne błony śluzowej nosa oraz gardła, jednocześnie zmniejszając ich przekrwienie, obrzęk i wysięk. Udrażniają też nos i zatoki, ułatwiając oddychanie przez nos. Z kolei dzięki kroplom do nosa dla dzieci bez recepty, swobodny oddech najmłodszych będzie na powrót możliwy. Zmniejszysz także ryzyko potencjalnych nadkażeń i bardziej rozległych infekcji, którym można łatwo zapobiec, dbając o odpowiednią higienę podczas kataru.

Krople na katar 

W kategorii 6 produków.
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów